reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

A ja wlasnie patrzylam na taki wózek... podoba mi sie tylko cena powalajaca jest... ale dalej bede sukać
yes2.gif.pagespeed.ce.odCVgD4k4B.gif
chociaz teraz tak pomyslalam ze chyba jest to dobra cena z fotelikami itp..

{wózki_3w1} {borowkasklep.pl} -

jeszcze bede szukac moze znajde taki model jakiego widzialam nie dawno na dworze co jedna laska miala... podobal mi sie tez... w sumie moglam zapytac jaki to model i w ogole...wiec myslisz ze ta cena nie jest taka zla? a juz sie balam he he za troche za duza...
laugh.gif.pagespeed.ce.Ef0GmO-8PG.gif


Lisska trzymam kciuki za serduszko.. na pewno dzis juz uslyszysz !! :-)

Jo.M to w takim razie trzymam dalej kciuki za jutro !! :tak:

Dorotko - tule, takie same objawy mialam po punkcji...i trzymam kciuki za jutrzejszy transfer !!:tak:

Juhasek witaj ponownie...:tak:

Aisa79 jestes udana z ta kapusta kiszona... ale na zdrowie... !!:-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
No Olusia to jest tragedia. Wczoraj siedzac w pracy (biuro) czułam wokół siebie zapach tej kapusty (nie miałam przy sobie), a przedwczoraj to kazałam mamie zabrać miskę z kapustą bo była juz chyba prawie 23 godz, a ja nie mogłam sie oderwać :-) Ale gdzieś przeczytałam, że skoro jem kapuste kiszoną to znaczy, że organizm potrzebuje witaminy C :tak:

Jak sie dzisiaj czujesz?


Ojej Juhasek to ja strasznie mocno trzymam kciuki :-). Tez miałam blastuie z nacięta otoczką
 
Ostatnia edycja:
Juhasek87 to trzymam kciuki za twoja fasolke.. kiedy idziesz na bete?:tak:

Aisa79 czuje sie tak sobie... :-( ech... no no niezle z ta kapusta ciebie wzielo... tez bym chciala sobie fajnie pojesc i nie miec problemow i miec smaki.. ale poki co niestety nie dam rady...
 
Dzięki Dziewczyny, na razie nie wiem kiedy pójdę,jednak do 28września muszę zrobić.
Zastanawia mnie jedno-jeśli w poniedziałek już część zarodka była po za otoczką to czy w poniedziałek czy wtorek wyszła całkowicie?
 
Anulla a podczas wizyty nie mówili skąd te plamienia?
Leki biorę nadal w tych dawkach co wczesniej oprócz luteiny podjęzykowej bo brałam łącznie 6 tabl dziennie a teraz tylko 2.
Estradiol tez badałas czy tylko prg?

troszkę późno odpisuję:) lekarz sam nie wiem skąd plamienia. W środku na usg jest czysto, więc powiedział, że we wczesnej ciąży to się zdarza. póki to nie jest krew, to staram się nie myśleć negatywnie. Co do badań, to ja badałam 2 razy cały pakiet, tzn. PRG, estradiol i betę. 1 raz w 10dpt, a drugi raz przed wizytą pęcherzykową. Teraz nie muszę PRG i estradiolu, bo lekarz powiedział, że to mu nie jest potrzebne, bo mam w normie wyniki. Tylko betę mam zrobić.
 
juhasek - Trzymam kciuki za Twojego blastusia. Jak to chcesz na bete iść dopiero po 28. Chyba bym oszalała tyle czasu czekać przy blastusiu. Oczywiście że poniedziałek , wtorek śmiało możesz iść na bete. :-)
 
reklama
Jo.M, trzymam kciuki za Twojego maluszka, zeby jednak nadrobił i beta urosła baaardzo wysoko:)
Juhasek - kciuki za blastusia, niech się wgryza i zostanie z Tobą na pozostałe miesiące ciąży:)
Dorotav - niech komóreczki się zapładniają, to będzie spora rodzinka:)
Liskka, na pewno dziś zobaczysz serduszko, nie martw się. Pochwalisz się nam cudowną wiadomością:) A ja staram się pić 1,5l wody. Wcześniej dawałam radę, teraz jest różnie.
 
Do góry