reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

troszkę późno odpisuję:) lekarz sam nie wiem skąd plamienia. W środku na usg jest czysto, więc powiedział, że we wczesnej ciąży to się zdarza. póki to nie jest krew, to staram się nie myśleć negatywnie. Co do badań, to ja badałam 2 razy cały pakiet, tzn. PRG, estradiol i betę. 1 raz w 10dpt, a drugi raz przed wizytą pęcherzykową. Teraz nie muszę PRG i estradiolu, bo lekarz powiedział, że to mu nie jest potrzebne, bo mam w normie wyniki. Tylko betę mam zrobić.

A widzisz, mi kazała cały pakiet jeszcze przed wizytą zrobić.
moja dr tez mi cos wpominała o plamieniu, chyba chodziło spadek estradiolu czy cos bo nie pamietam, i jakby sie takie plamienie pojawiło to mam sie nie martwić. Bo mi ten estradiol sporo spadł miedzy II a III weryfikacją ale nadal był w normie.
A ogólnie jak sie czujesz?
 
reklama
ja nie wiem o co chodzi z tym estradiolem, ale mi wzrósł a i tak miałam plamienia i w niedzielę dosyć mocne. Do dzisiaj już nic nie było, a dziś znowu ale trochę i jasne. Nie wiem co jest i narazie staram się nie zamartwiać za bardzo. Ja ogólnie czuję się ok, tylko podbrzusze mnie co jakiś czas boli, więc no-spa jest moim przyjacielem:) No i ciągle bym spała. Wieczorem idę spać o 21.00, śpię do 9.00. W ciągu dnia pochodzę i potem znowu przesypiam po 2-3 godz. Jestem ciągle zmęczona jakbym nie wiem co robiła. No ale to akurat normalne. A tak to żadnych objawów.
kiedy powtarzasz betę? Robiłaś dzisiaj wynik?
 
Juhasek oby dni do wysokiej bety minęły jak najszybciej. Skoro blastuś już wychodził z otoczki to betę możesz zrobić dzień wcześniej niż w naszej rozpisce więc spokojnie w następny poniedziałek :tak::-)

Kasiu czyli o to mi chodziło co mi napisałaś, że skoro już wychodził to na rozpiskę mam wziąć jeden dzień do przodu. Czyli wg.tego jeśli transfer był w poniedziałek to Blastka zaczynała wczepiać się w endo na następny dzień a nie jak w rozpisce za dwa dni tak?

_________
Jo.M nie nie, ja tylko napisałam, żę do 28 września muszę zrobić ale wiadomo, że wcześniej to wykonam tylko jeszcze nie wiem kiedy dokładnie:-)
 
reklama
Do góry