reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Aisa79, bez zmian, żołądek dalej dokucza, byle do jutra. Kochana, przytulam :*


Olusia, tak jak pisałam bez zmian, wczoraj zjadłam tą kaszkę o której pisałyśmy i było mi nie dobrze, dzisiaj zjadłam pół słoiczka dla dzieci z cielęciną i bukietem warzyw, jak delikatnie posoliłam jakoś zjadłam i nawet posmakowało

kikifish87, fsh nie może być większe niż 15 a tsh powinno być w okolicy 1 i takie masz, super, a nwet jeśli wyjdzie Ci AMH poniżej 0,7 to nie musisz pokazywać dr, już jakiś czas pisałam na forum odpowiedź z MZ, że do kwalifikacji jedno badane jest wymagana nie oba.

Luize, ale czad, nie chyba a na pewno !! super beta !!


PAŹDZIERNIK

03: Olusia7982 - badania prenatalne
03: dorotav - wysoka beta !!

04: Jazzabell - usg genetyczne
05: Lilu19 - dwie grube krechy na teście !!
06: olga29 - wysoka beta !!
06: Migotka25 - wizyta przed crio
07: Ladygodiva - udany criotransfer
08: kasik36 - wizyta u genetyka
08: Aisa79 - wizyta u prowadzącego
09: kikifish87 - wizyta
09: yplocka1 - wizyta

09: Quinnie - scratching endo
13: Juhasek87 - wizyta pęcherzykowa
15: liskka - wizyta u prowadzącego gin.
21: inka26 - immunolog

23: gos1512 - podglądanie podczas antyków
Ladygodiva - criotransfer
dlugowlosa - criotransfer

Komóreczka - criotransfer

LISTOPAD

Migotka25 - criotransfer

andzia.m - stymulacja
mmm - wizyta przed stymulacją

Blake - criotransfer
Asia_77 - criotransfer AZ

inka26 - criotransfer
Quinnie- transfer
 
reklama
Luize ale się cieszę :-) witaj wśród ciężarówek :tak:

kikifish plamienia od poniedziałkowego 8 godzinnego epizodu nie wróciły i mam nadzieję (odpukać), że już tak zostanie FSH masz ładne, czyli AMH też będzie ładniutkie, tsh też ok :tak:
 
Luize piekna beta :-)

Dorotka niech ci bozia te cierpienia w dzieciach wynagrodzi :-). Z reszta jutro przyniesiesz nam wysoka bete.

Kiki ale zagladac mozemy? Zzylam sie z wami. I bardzo bardzo mocno wam kibicuje!
Przyznam sie ze jakos nie czuje sie gotowa na zmiane watku
 
Anulla nie chcialam zeby to tak zostalo odebrane , ze was wyganiam na ciezarowki . ciesze si bardzo kiedy czytam jak sa pozytywne bety potem wizyty pecherzykowe i serduszkowe, Ty lko narazie nikt za bardzo nie pisal o stymulacjach to i tak wyszlo;-)

yplocka1- powodzenia w stymulacji, pisz jak tam pecherzyki, i czy masz refundowane leki?? kurcze troche mnie zmartwilas tym ze fsh musi byc 2-3 dc. Szczerze to mialam robic wyniki w 3 dc ale szanowne laboratorium zamiescilo na swojej stronie ze maja otwarty punkt pobran do 17. Wybrałam sie na pobranie krwi a tu pocałowałam klamke bo juz zamkniete.okazalo sie ze byl otwarty do 11. No i po badaniach. wiec postanowilam zrobic wyniki w poniedzialek ale to byl juz moj 5 dc. Zobaczymy co dr powie.

luize gratuluje pieknej bety.kciuki za prawidlowy przyrost.

kasik cieszy mnie to ze nie masz plamien.pamietam jak ja sie stresowalam plamieniami wiec rozumie co przezywasz. ale teraz bedziu juz tylko dobrze:tak:


dorotav mogłabym miec prośbe do Ciebie?? napisze o co chodzi dokladnie w pw.
 
Ostatnia edycja:
Kikifish ja też ostatnio robiłam kilka badań, między innymi FSH i robiłam je w 5 dc tak jak zleciła mi lekarka między 3-5dc w 5 jeśli wywoływałam miesiączkę, a ja co cykl wywołuję więc myślę że i w Twoim przypadku wynik z 5dc jest ok.

Luiza beta bliźniacza :) gratulacje!

Coraz mniej dziewczyn niezaciążonych :) w sumie ja przeniosłam się tutaj z poprzedniego forum po tym jak zostałam tam jako jedyna niezaciążona i coś mi się wydaje, że historia zatoczy koło...

Dorotko jutro jest Twój dzień! Trzymam kciuki :*
 
Luize gratuluje wysokiej bety
biggrin.gif.pagespeed.ce.jYY3-3XSUx.gif


Dorotka jutro twoj wielki dzien... trzymam mocno kciuki !:tak:

Kiki fajnie ze sie odezwalas..dzis nie mialam plamien... ;-)a wyniki masz dobre... to musialy sie zmienic zasady bo tak jak kiedys pislam ja musialam zrobic badania ktore ty wykonalas oraz miec posiew na chlamydie...a przed wszystkim AMH


Dziewczyny a ja polozylam sie na chwile o 15 a tu juz po 18 i teraz wstalam i jestem rozespana... jak ja bede spala w nocy...ehe he :confused: musze cos zjesc bo malo jadlam...

Ja tez nie chce od was odchodzic bo sie zzylam z wami.... :no: o nie !!

Dziewczyny ja mam jutro USG i mam wielkiego stresa.... trzymajcie kciuki !!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Migotka, nie tak szybko, sama nie zostaniesz na placu boju, ja już obstawiam kolejny plan to chyba już będzie E, zgubiłam się w liczeniu. Teraz na forum jest cisza, bo albo dziewczyny czekają na wynik i są przed stymulacją no albo są szczęśliwe. Na nas też przyjdzie czas i co ważniejsze skończy się szczęśliwie.


Olusia, no ładnie, dzieciaczki w końcu chciały spać, a nie że matka po nocy grasuje :-)
 
Do góry