reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

dodora gratuluje dziewczynki:-)a jakie imię wybrane dla córci??

monawmona nie szalej za mocno na imprezce, alkohol umiarkowanie bo dziecko rozpijesz hihiiiiii pochwaliliście się już najbliższym czy czekacie troszke?

ja po wizycie u gina, estradiol wczoraj 1150 a dzisiaj 1270. dostałam jeszcze na dzis i jutro gonal i na P ten:) w środę o 10 punkcja i piątek 13 transfer ufffff modlę się żeby mrozaczki były, boziu.....please.
dziewczyny liczę na wasze wsparcie.....
 
reklama
dodora

ostatnie usg miałam w 17tc i lekarz powiedział że raczej dziewczynka ale to też nie na 100 % bo nie bardzo chciała się ładnie pokazać, w poniedziałek mam kolejne usg i wtedy już potwierdzę płeć :)
ja jeszcze nie odczuwam jakiś intensywnych ruchów tylko coś takiego jakby bąbelki w brzuchu, ale nie wiem czy to to :-)
 
dodora

ostatnie usg miałam w 17tc i lekarz powiedział że raczej dziewczynka ale to też nie na 100 % bo nie bardzo chciała się ładnie pokazać, w poniedziałek mam kolejne usg i wtedy już potwierdzę płeć :)
ja jeszcze nie odczuwam jakiś intensywnych ruchów tylko coś takiego jakby bąbelki w brzuchu, ale nie wiem czy to to :-)
ale super:-) pamietam jeszcze niedawno jak robilas betke, a dzisiaj juz polowka ciazy minela. Bardzo sie ciesze, ze wszystko dobrze:-)
 
dodora gratuluje dziewczynki:-)a jakie imię wybrane dla córci??

monawmona nie szalej za mocno na imprezce, alkohol umiarkowanie bo dziecko rozpijesz hihiiiiii pochwaliliście się już najbliższym czy czekacie troszke?

ja po wizycie u gina, estradiol wczoraj 1150 a dzisiaj 1270. dostałam jeszcze na dzis i jutro gonal i na P ten:) w środę o 10 punkcja i piątek 13 transfer ufffff modlę się żeby mrozaczki były, boziu.....please.
dziewczyny liczę na wasze wsparcie.....

Pomyliłaś mnie z czarnymkotem ale biorę to za dobrą wróżbę :-)Właśnie a jak pęcherzyki urosły ? Bo u mnie wczoraj 18-22 mm a estradiol 4653:szok:
 
ptencer

no czas leci strasznie szybko, Ty też co niedawno testowałaś a już 10 tydzień idzie :-) a wymiotujesz ?? bo czytałam że przy wysokim hcg a także przy ciąży bliźniaczej objawy są nasilone......ja wymiotowałam do 4 miesiąca a i teraz jeszcze mi się zdarzy :szok:
 
ptencer - biorę utrogestan 2 razy dziennie po 2 tabl. narazie nie wiem do którego tygodnia, jeszcze się lekarz nie określił.
 
hej :) juz czuję jak się bobas rusza i to całkiem nieźle :)))) będzie DZIEWCZYNKA - dzis potwierdził to lekarz drugi raz :)))) miałam jakos takiego czuja i się sprawdziło hahaha .A co u ciebie ? Już wiadomo ?

dodora - gratuluję dziewczynki.
eweli - betka piękna, ja jestem 34dpt i lekarz tylko potwerdził ciąże a serduszko dopiero za 2 tyg.
 
dodora
dziekuje za informacje :)))) no u mnie juz troche lepiej musialam troszke odpoczac i nabrac do tego wszystkiego dystansu jak tu mowia dziewczyny ten rok na udane transferki jest szczesliwy i tego sie bede trzymac :))) a powiedz mi czy bralas encorton ???? super ze dobrze sie czujesz :))))) az zazdroszcze ale moze i ja kiedys sie tu pochwale narazie niie chce myslec czy sie uda czy nie poprostu co bedzie to bedzie mam tylko taka cicha nadzieje wiec trzymaj mocno kciuki bo teraz to beda mi potrzebne :)))))) pozdroweczka :))))) i oczywiscie gratuluje dziewczynki :))))))))

basia
Dziekuje :))))))))) moze akurat teraz 18kwietnia jade do ginka wiec wszystko bede wiedziec co i jak i jakie leki bo chce podejsc na cyklu owulacyjnym wiec wczesniej stymulka zastrzykami mnie czeka :))) pozdrawiam :)))))))

Dziewczynki
trzymam kciuki za transferki i wysokie betki :))))))))))))))))
 
Ostatnia edycja:
reklama
ptencer

no czas leci strasznie szybko, Ty też co niedawno testowałaś a już 10 tydzień idzie :-) a wymiotujesz ?? bo czytałam że przy wysokim hcg a także przy ciąży bliźniaczej objawy są nasilone......ja wymiotowałam do 4 miesiąca a i teraz jeszcze mi się zdarzy :szok:
ja mam to szczescie, ze zero wymiotow i w ogole zero jakichkolwiek objawow, mimo, ze blizniaki. Wspolczuje Tobie tych nieprzyjemnych urokow ciazy, ale juz na tym etapie powinny wkrotce ustapic:-)
 
Do góry