reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Lilia, dzięki za info, ja też myślałam o zwiększeniu, od jutra to zrobię chyba.... Hess - ja już miałam tyle tych us g w życiu, że jakoś nic już nie robi na mnie wrażenia
 
reklama
Hess, sama widzisz, że nie jest kolorowo w tej klinice.
Gonapeptyl też muszę wziąść w pierwszy dzień stymulacji, zresztą będziemy musiały go brać przez całą stymulację, rano, potem zastrzyk z tego leku stymulującego wieczorem. Tak więc nie pomylił się.
Ten Neuberg źle mi wyliczył na rozpisce ilość tabletek anty, i bardzo się bałam, że zapomniałam wziąść jednej, ale okazało się, że on sobie odjął jeden dzień. Masakra.
No właśnie, ja też musiałam się przypomnieć o tych badaniach z krwi.
Hess, ile miałaś pęcherzyków?
Mi USG robił dr. N. ale też nie był delikatny, myślałam, że ta sonda wyjdzie mi buzią, tak dogłębnie ją wkładał, a później przekładał z lewej na prawą, bo nie mógł się doliczyć pęcherzyków.
 
calineczkaa - ufff, to dobrze, bo już się przestraszyłam, że jest coś nie tak. To podczas stymulacji nadal bierze się Gonapeptyl na blokowanie przysadki mózgowej?
Mnie lakarz powiedział, że mam ostatnią tabletkę Ovulastanu sobie darować. Powiedział też, że jak zacznę stymulację, to będę musiała odstawić Metformax na cukier. Moje USG miałam wrażenie, że wykonywane jest w pionie, myślałam, że wbiję się w sufit.
Pęcherzyków to ja mam całą masę, bo mam PCO, więc lekarz stwierdził, że mogę nimi obdzielić całą klinikę. Mam tylko nadzieję, że ładnie zareagują na stymulację i będzie co pobierać, choć lekarz mówi, że pewnie nie będzie z tym problemu.....przy tak wysokim AMH..... OBY!!!
 
w programie MZ robią ICSI ale z tego co wiem, to niektóre kliniki robią w zamian IMSI, żeby poprawić sobie statystyki, myślę, że to wszystko uzależnione jest od kilku przyczyn, od lekarza, od przypadku itd.

mój gin w klinice tak samo mi mówił bo też chciałam IMSI ze względu na słabe nasienie M. Powiedział, że jak będzie trzeba to zrobią to co konieczne bez względu czy to rządowy program więc jak widać wszystko zależy od lekarza :)
 
Ja cały czas czekam na wyniki układu krzepnięcia+przweciwciała+infekcje+metabolity.
Mam nadzieję, że lada moment będą, bo mam wizytę jutro u anestezjologa.
Hess, będzie dobrze:-)
 
calineczkaa - mnie powiedzieli, żebym sobie zrobiła te badania do anestezjologa razem z progesteronem i estradiolem 06.11 i po tym zapiszą mnie do anestezjologa. Tych wyników raczej się nie obawiam, bo to chyba jedyna rzecz, która dobrze mi wychodzi :D Choć ostatnio badałam się w październiku 2013 przed pójściem do szpitala na operację. Wtedy było wszystko ok :-) Pan/i anestezjolog ucieszy się jak zacznę opowiadać na co jestem uczulona a na co nie ;-)


O, mam już wynik chlamydii :) Ujemny :)
 
Ostatnia edycja:
A po co anestezjologowi poziom prgesteronu i estradiolu, który i tak się zmieni po kilku dniach stymulacji?
Ja to wolę teraz pójść do anestezjologa, bo zaniepoiły mnie bardzo te obniżone leukocyty.
Mam nadzieję, że tak jak pisała Kate, jest to efekt uboczny brania gonapeptylu.
Bo jak nie, to musze się zapisać do hematologa, bo nigdy tak nie miałam. I zrobić biopsję szpiku, bo jestem panikarą i się boję raka!
Oby do jutra!:eek:
Hess, to pewnie faktycznie się ucieszy:-), ja dostałam jakieś papiery do anestezjologa, ale nie wiem co tam wypełnić i wolę to zrobić na wizycie.
 
Hess przy PCO martwiłabym się bardziej o jakość a nie ilość bo pewnie będzie ich sporo.

Wreszcie jest 21 ! jadę do Krakowa na wizytę do immunologa :tak: Ciekawe jakie badanie zleci i ile na wyniki będę czekać.

Mąż miał badanie kariotyp ale nie pisze co dokładnie było badane, w invikcie są badania na niepłodność męską


  • [*=left]Detekcja delecji w rejonie AZF
    [*=left]Detekcja 2 mutacji w genie CFTR
to inne badanie ?
 
reklama
Do góry