reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

sykatynka widze u ciebie III weryfikacja ? Czyzbys podchodzila w invicta ? Ja tez miałam 1 IMSI w gdansku i criotransfer ...powodzenia , trzymam kciuki !
 
reklama
Aisa, postaram się wrzucić zdjęcie, chyba, że będzie bardzo niewyraźne jak poprzednio. Chociaż co się zdziwiłam, to jak mąż zobaczył zdjęcie, to odrazu wiedział co i jak, gdzie jest kropek i powiedział, że przecież tu wszystko widać i że przesadzam:) Chyba u siebie jednak widzi się najwięcej:) Wizytę mam dopiero na 18.00 więc trochę się postresuję cały dzień.
 
no Anulla do 18 trochę czasu jest ale masz jakieś zajęcie, żeby czas szybciej zleciał? Jaki wiek ciąży wyszedł Tobie z USG a jaki z OM? Bo jak miałam usg serduszkowe, jeszcze w invikcie, to między om a usg miałam tylko jeden dzień różnicy w wieku ciąży, a teraz aż 5 dni.
 
Dzień dobry,
Dziewczyny czy wiecie czy jako poronienia nawracające są traktowane także ciąże biochemiczne? To znaczy chodzi mi o sytuację po transferze, kiedy pierwsza beta jest powiedzmy 10, potem 16 i spada.
Jak oni traktują poronienia nawracające przy refundacji leków? Szlag mnie trafia, bo podobno mimo dobrego AMH mogę sie nie załapać na refundację, bo były poronienia. To absurd przecież! Robią wszystko żeby wydoić człowieka na maksa.
 
reklama
Do góry