reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Masakryczne ma te wyniki, jest ich mało ok. 3-5 mln (w zależności od badania), ruch postępowy (od 10% do 0% w ostatnim badaniu), jest bardzo dużo martwych:-(
 
yplocka1 kochana kuruj sie... ja tez nie dawno mialam zapalenie oskrzeli i szmery w skrzelach... nie mam pojecia jak przychodzi @ po odstawieniu plastru.. nie bralam nigdy...antybiotyk moze wplynac troszke na twoje pecherzyki... w ogole oslabia organizm...:tak:

gos... ciekawe czemu zlikwidowali z tej funkcji... a byla taka fajna.... hmmm:confused:
 
Gos1512, ale rozumiem, że jest jakaś przyczyna, tego że wogóle ich nie produkuje?
A podczas biopsji jądra, ile udało się ich pozyskać?
Jak wyglądało to pierwsze podejście?Ile komórek zapłodniło się?Miałaś transfer?
 
yplocka1, ja przed samą stymulacją brałam amoksiklav na te moje enterokoki, i przepisał mi je gin więc chyba aż tak bardzo źle nie wpływają na komórki, co innego ibuprom, ibuprofen tego nie bierz. Co do plastrów i @ to nie pomogę, bo nigdy nie stosowałam plastrów, ale u mnie np po antybiotyków przeważnie spóźnia się @.
 
Calineczkaa nie wiadomo dlaczego nie ma plemnikow :( podczas biopsji zamrozili 2 fiolki materialu, szlam protokolem krotkim, cala stymulacja trwala 9dni. Podczas punkcji pobrali mi 7 komorek z czego 2 sie rozpadly, 5 zaplodnili a tylko 2 sie zaczely dzielic. W dzien transferu podali mi jedna komorke w 3 dobie 8 blastowa AB a ta druga zostawili do 5 doby ale nie przetrwala :( czulam sie swietnie, nic mi nie dolegalo w przeciwienstwie do teraz kiedy ide protokolem dlugim :( ale przetrwam !!!
 
reklama
PAŹDZIERNIK

30: kasik36 - podglądanie juniora
30: Ladygodiva - wizyta przed crio

30: sykatynka - wizyta pęcherzykowa
31: Olusia - podglądanie bliźniaków
31: calineczkaa - podglądanie pęcherzyków

31: dorotav - podglądanie cudu
dlugowlosa - criotransfer

Komóreczka - criotransfer

LISTOPAD


01: djazzpora - rozpoczęcie stymulacji

03: kwiatuszekq20 - wizyta przed crio
03: Migotka25 - criotransfer
05: Aisa79 - wizyta u prowadzącego
05: kate_p7 - wizyta przed crio
05: liskka- wizyta z juniorem

05: Ladygodiva - udany criotransfer
06: Anulla28 - badania prenatalne, wizyta u prowadzącego

06: Hess - wizyta stymulacyjna

06: sykatynka - wizyta serduszkowa
10: Aisa79 - badania prenatalne

10: buniaczek29 - wizyta przed crio
10: gos1512 - kontola
11: Luize - podglądanie bliźniaków
17: djazzpora - punkcja

17: buniaczek29 - udany criotransfer
19: djazzpora - transfer

25: Asia_77 - wizyta kontrolna
andzia.m - stymulacja
mmm - wizyta przed stymulacją

Asia_77 - criotransfer AZ

inka26 - criotransfer
Quinnie- transfer

yplocka1 - criotransfer

djazzpora - stymulacja
mizanka1 - wizyta przed stymulacją
Ladygodiva - criotransfer

Andziulek - stymulacja

GRUDZIEŃ

04:
Asia_77 - podglądanie pęcherzyków

11: Asia_77 - podglądanie pęcherzyków
16: Asia_77 - punkcja
17: Agulla84 - genetyk
GizaS - udana stymulacja
kikifish87 - udana stymulacja
 
Do góry