reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Witamy nową koleżankę;)Dziewczyny powiedzą coś więcej bo ja dopiero pierwsze in vitro mam:):)....W każdym razie po wynikach moich badań miałam miec krótki protokół ale okazało się w 3 dc że mam już pęcherzyki i mimo badań wstępnych miałam długi protokół..czyli brałam 21 dni Marvelon, potem od 22 dnia już zastrzyki:)wyciszajace :)I potem stymulacja.....
Co do narkozy dziewczynki uwielbiaaaaam ją:)nie ma to jak sobie pospać:)nic się nie czuje, wszystko ma gdzieś i do tego mężuś skacze nade mną jak nad kaleką:)
 
reklama
Zapisałam się do Invimedu w Warszawie. A na jakim protokole byłaś i jaki maszcie problem- jeśli oczywiście masz ochotę o tym pisać :*
 
I bardzo się cieszę, że trafiłam na to forum :), czułam się taka samotna, wokół wszyscy znajomi, rodzina mają dzieci, albo są w ciąży, a ja... mam 27 lat a już wiem, że nie ma szans... kurdeee
 
I bardzo się cieszę, że trafiłam na to forum :), czułam się taka samotna, wokół wszyscy znajomi, rodzina mają dzieci, albo są w ciąży, a ja... mam 27 lat a już wiem, że nie ma szans... kurdeee

wszystkie mamy szanse:-)
ja też w Invimedzie u R. a ty u kogo??
my jesteśmy całkiem zdrowi, tzn że nie wykryli problemu, wszystkie badanią są w normach a dzidzi jak nie było tak nie ma. może wiek, może stres, może blokada psychiczna.... nie wiemy
a ty młodziutka jesteś także nie trać nadzieji, bedzie dobrze

szarlotka a ty w domku na zwolnieniu? z mężusiem masz racje:-D
 
Ostatnia edycja:
iniiaa

witaj... protokoly zaleza od wielu czynnikow wiec nie bedziemy sie rozwodzic chyba ze nalegasz:)
protokoly podstawowe sa 2: dlugi i krotki i oba maja rozne urozmaicenia

dlugi:
- moze sie zaczynac od 1dc cyklu poprzedzajacego wlasciwa stymulacje kiedy zaczynasz brac antykoncepcje. od 21dc wchodza agonisty (w formie 1 zastrzyku z duza dawka badz kilkunastu mniejszych - zwykle okolo 14). po 2 tygodniach od mometu rozpoczecia agonisty zwykle badaja krew czy dobrze sie wyciszylas i jesli tak - to zaczynasz wlasciwa stymulacje. stymulka trwa ok 10-12 dni... SWiec dlugi protokol max trwa 6 tygodni - chyba ze masz endome wtedy mozesz dluzej sie wyciszac (do 6 miesiecy)
krotki:
- zwykle od 2 dc podaje sie gonadropiny do stymulacji... (tu sa rozne warinacje - z antagonista, bez itd - nie wnikamy w szczegoly). wiec krotki prokolo max trwa 2 tygodnie. stymulacja sama srednio o 1-1,5 dnia krocej


jak masz pytania - daj znac
 
lolitka jestes wielka, jak juz rusze ze wszystkim, to Cie bede zameczac pytaniami heheeh. Narazie wybralam klinike w Katowicach. Tyle
 
dorocia ja tez u dr. R kierownika invimedu- oby szczęśliwy wybór, chociaż z innych stronek www wiem, że jest niekwestionowanym specjalistą...
Lolitka wielkie przeogromne dzięki za Twoją odpowiedź!
 
Iniiia....u nas słabe żołnierzyki...ja mam dziecko-córcię z poprzedniego małżeństwa, tzw. wpadka nastolatki....ale los jest przewrotny i mnie ukarał:(...wtedy wpadka...a teraz in vitro....
 
szarlotka80 ja też mam córkę ma już 9 lat... wtedy bez żadnego problemu zaszłam w ciąże, a to była ostatnia rzecz jakiej chciałam w wieku 18 lat... a teraz to ja nie mogę mieć dzieci... Szrlotka o jakiej karze mówisz? Chyba ukarać mógłby Cię gdybyś usunęła... Ja miałam taką możliwość, ale chyba sama też musiałabym się wtedy usunąć z tego świata... Ojciec mojej córki widział ją 3 razy, z pomocą moich rodziców skończyłam szkołę potem studia. Wyszłam za mąż i teraz kiedy mamy stabilną sytuacje, swoje mieszkanie, prace nie możemy mieć dzieci i to ja ich nie mogę mieć... i za co ta kara? :(
 
reklama
iniiia....to tak jak u mnie:):)Urodziłam w wieku 18 lat....:)Córa ma 11 , w czerwcu skończy 12....:):)Mąż były=sadysta...o córce przypomniał sobie jak skończyła 7 lat:):)szybko nie????:):):) teraz mam świetną sytuację mieszkaniową, materialną, "pracową"...i dupa że tak powiem:(
 
Do góry