reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

sakatynka - mam już sklerozę, bo chyba pisałaś, ale u jakiego lekarza w Inviccie Ty byłaś? I ten sam lekarz robił Ci punkcje i transfer?
 
reklama
Quinnie endo rośnie i do crio jeszcze urośnie. pij sobie wieczorem lampkę czerwonego winka i to też chociaż trochę pomoże się Tobie zrelaksować :-)

Asia_77 nie pogratulowałam jeszcze Tobie kwalifikacji do programu rządowego. Super, już trzymam kciuki :-)
 
Dorotka lekarze mówią różne rzeczy, następny znajdzie coś innego ;-P twój dzidziuś jest zdrowy, i wszystko będzie dobrze ;-)

Quinnie suuuuper !! trzymam kciuki ;-) za wielkie endo;-)
 
Dorotkav - najważniejsze, że maluch walczy, nie poddawaj się, musi być dobrze, skonsultuj się może z innym lekarzem, może coś Ci innego powie...
Quinnie - trzymam kciuki za endo i później odpowiem Ci na privie :)
Hess - mnie prowadzi Pałaszewski, punkcję i transfer robił on, on też dobierał protokół. Potem w trakcie, przy podglądaniu pęcherzyków zdarzyły mi się dwie wizyty u innych lekarzy, ale jednak staram się zapisywać do Pałaszewskiego, chociaż ma dość odległe terminy...
 
sakatynka - acha, ja też na razie tylko do Pałaszewskiego trafiam i mam zamiar nadal tak robić :) Czy w czasie stymulacji bierze się coś oprócz tych zastrzyków?
 
wera86, witaj na forum, czas oczekiwania na betę jest najgorszy, szybko chcesz robić badanie, trzymam kciuki. Napisz coś więcej o sobie, jaki macie problem, gdzie się leczycie ...:happy:

kate_p7, kochana, ja mam nadzieję że w poniedziałek nowy lekarz powie że jest dobrze i że nic więcej nie znajdzie.:tak:
 
Dorotav
leczymy sie w Szczecinie. Problemu w sumie to nam tak do konca nie wykryli , maz mial tylko slaba morfologie nasienia. Mialam testowac 10dpt ale nie wiem czy wytrzymam psychicznie. A we wtorek tj 12 po owulacji mam termin @ dlatego mysle wtedy o becie
 
reklama
Hess - ja miałam dodatkowo tylko kwas foliowy a potem w połowie dodany Cetrotide, żeby pęcherzyki nie pękły przedwcześnie. To też zastrzyk, jak dla mnie gorszy, zdecydowanie bardziej bolesny...

A propos zastrzyków - wczoraj pytałam lekarza o Clexane, powiedział, że faktycznie wiele osób go teraz stosuje, ale według niego jest on nadużywany, często bez wskazań, co może z kolei prowadzić do nadmiernego upłynnienia krwi... Ja na razie kupiłam sobie witaminy dla ciężarnych, pan doktor kazał, może będę też dalej brała acard, ale tylko po jednej tabletce.
 
Do góry