reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
coleta - witaj, trzymamy kciuki za udaną stymulację :)

Olusia7982 - gratuluję Dziewczynki :), może uda się i będzie parka :). Ale tak jak piszesz, najważniejsze by bąbelki były zdrowe. Co do zdrowia, to życzę go też Tobie, kuruj się i nie choruj :tak:

Trzymam za Was kciuki mocno :tak:
03: Quinnie - wizyta przed crio
03: kwiatuszekq20 - wizyta przed crio
03: Migotka25 - criotransfer
03: dorotav - podglądanie cudu - konsultacja

calineczkaa - super, że już niedługo będziesz miała punkcję i transfer..... już Ci zazdroszczę
;-) Czyli Tobie podadzą zarodek w 5 dobie...ciekawa jestem jak u mnie będzie. 7.11 idziesz na podglądanie, a ja zaczynam stymulację. Ciekawe jakie ja dawki dostanę.

Wczoraj ostatni dzień brałam antyki, więc czekam na @. Mam nadzieję, że przyjdzie jak powinna, a jak zwykle u mnie bywa, że nigdy nie wiadomo kiedy.

Wczoraj też kładłam się spać z zaje....stą migreną i niestety dziś po otwarciu oka...nadal ze mną jest :-( No ale i tak mam teraz baaaardzo rzadko, bo kiedyś miewałam codziennie, a w lepszej wersji co 2 dni. Jednak po odpowiednich proszeczkach przeszła mi na wiele lat.
 
Genna
Nie prorokuje poprostu szyjka po zaplodnieniu powinna byc twarda i zamknieta a przed okresem miekka i otwarta , taka mam od 3 dni :(. Mialam podane 2 blastocysty klasy B i C wiec szalu nie ma
 
Witajcie dziewczyny
dorotav -
no to szybko wsiadaj do samochodu, ponieważ został ostatni kawałek ciasta ;-) Szybko schowam, żeby mąż nie zjadł :-D
No fakt w kalendarzu mnie nie ma, ale to dlatego, że "tchórz" Lilia♥ cała się trzęsie ze strachu jak wogóle pomyśli, że ma iść na betę :baffled:

Olusia - generalnie w poniedziałek mogłabym iść na betę, to będzie 9 dpt, ale czy się odważę to nie wiem ;-)

calineczka - super, że zaczynasz. Trzymam kciuki, żeby stymulacja gładko poszła :tak:
 
do crio jeszcze urośnie. pij sobie wieczorem lampkę czerwonego winka
dziewczynki a jakie to ma być winko? wytrawne ? czy obojętnie jakie byle czerwone?a orzechy?
dorotko, ja wiem, że ciężko jest przestać się martwić ale musisz jakoś dać radę dla tego małego skarbeczka. Trzymam kciuki aby wszystko się udało.
sakatynka ​gratuluje wysokiej bety.
 
wera86, gdyby na podstawie szyjki można było by wiedzieć czy jest się w ciązy to chyba testy byłyby nie potrzebne a i lekarz juz przed spodziewaną @ mógł sprawdzić :-) Też to przerabiałam, po prostu nie warto tyle analizować tylko czekać i najlepiej do 14dpt, wtedy będziesz mieć stuprocentową pewność.
 
wera, jakby po tym mozna bylo poznac czy sie jest w ciazy czy nie nikt nie robilby bety ;) w przeczucia tez nie wierze. ja bylam pewna ze jestem w ciazy a tu klops!

ze blastki kiepskie? czasami z takich sa dzieci, patrz na moja 6bb az sie lekarz za glowe zlapaj jaka mega dobra i co? umarla od razu.

bez bety prorokowac sie nie da i nie warto ;)

ja tylko po stymulacjach wiedzialam na 100% ze w ciazy jestem bo tak mi sie hiperstymulacja rozkrecala ze myslalam, ze umieram.

przy crio to beta i juz
 
reklama
Zadnego wina na endometrium. To zaslyszane na forach rady w ktore kiedys tez wierzylam. Zadne badania nie popieraja tego ani nie wskazuja na jakikolwiek zwiazek.
Jedyny zwiazek jaki jest na 100% udowodniony to ze wino jak kazdy alkohol nwgatywnie wplywa na plodnosc i komorki
 
Do góry