reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Cześć dziewczynki,
odzywam się pierwszy raz, ale jestem z wami od jakiegoś czasu,
w lutym miałam pierwszą próbę in vitro, nieudaną, została mi jedna mrożonka
i czekam na następny cykl i kriotransfer...
muszę przyznać, że jestescie dla mnie wielkim oparciem i dajecie wielkiego powera
do działań po chwilach zwątpienia. Dziękuję
 
reklama
katya -witaj na forum :)

witam wszystkie babeczki w ten piekny dzień...
dorocica-daj znać co i jak-kciuki zaciśnięte!!!

ptencer - wysyłaj fluidki ciążowe, bo dużo pozytywizmu w tobie-podziel się troszkę.....
 
Cześć dziewczyny, odzywam sie pierwszy raz chociaż cały czas was podczytuje. Jestem po ICSI wczoraj był mój 11 dzień po transferze i oczywiście nie wytrzymałam i zrobiłam bete. Wynik to 43,5 co o tym myślicie?? jutro po 48h znowu powtórze, ale denerwuje sie czy nie jest za niska. Ciekawa jestem co wy na to?? Pozdrawiam
 
witaj lolitka200 , z tymi nerwami to najgorzej :tak:, ale przecież tyle już wytrzymałam to dam rade... mam nadzieje;-)
 
dzięki bzzzz

dzięki lolitka200 - jesteś moim mentorem....

betip nerwy niestety chyba na każdym kroku nam towarzyszą,
taki już nasz los, musimy być dzielne i cierpliwe!!!
 
Cześć dziewczyny, odzywam sie pierwszy raz chociaż cały czas was podczytuje. Jestem po ICSI wczoraj był mój 11 dzień po transferze i oczywiście nie wytrzymałam i zrobiłam bete. Wynik to 43,5 co o tym myślicie?? jutro po 48h znowu powtórze, ale denerwuje sie czy nie jest za niska. Ciekawa jestem co wy na to?? Pozdrawiam
Witaj moja droga...beta piekna...:-):-):-) moje gratulacje !!! a ile miałas podanych zarodków? ohh jak ja bym chciała zeby u mnie tez sie udało za pierwszym razem :tak:
 
reklama
dziewczyny 19.04 skoncze brac antyki ..od 12.04 bede brała Gonapeptyl a od 27.04 mam zaczac stymulke to czy dostane @? bo tak sobie mysle, ze jak skoncze antyki i przyjdzie @ to stymulacje bedzie gdzies od 8dc to chyba cos nie tak...i mam teraz zooonka:szok: Lolitko pomoz..
 
Do góry