reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

jutro mam transfer 2 zarodków
czuję się ok, trochę brzuch jeszcze pobolewa ale nie ma co narzekać.

dziwczyny jak podchodziłyście to transferu to piłyście płyny 2 litry przed??? bo tym razem lekarz powiedział że nie trzeba, obym tylko przed samym transerem nie siusiała.
 
reklama
dorocica - ja przed transferem musiałam przyjść 40 min wcześniej i wypić na miejscu 1 litr wody żeby wypełnić pęcherz. i to jest chyba dobra metoda bo łatwiej wytrzymać, niż przyjść już z pełnym i się męczyć:-)
 
Dorocica- a to dziwne, bo ja jak miałam w Invimedzie transfer i jak juz rozłożyłam się na fotelu do zabiegu to Pani powiedziała, że jeszcze za mało pęcherz wypełniony i kazała mi jeszcze napić się i pochodzić.
 
dorocica - ja przed transferem musiałam przyjść 40 min wcześniej i wypić na miejscu 1 litr wody żeby wypełnić pęcherz. i to jest chyba dobra metoda bo łatwiej wytrzymać, niż przyjść już z pełnym i się męczyć:-)
ja tez potwierdzam, ze tak najlepiej. Przed pierwszym transferem pilam caly dzien przed transferem i pozniej tuz przed bruch malo mi nie wysiadl. Za drugim razem zaczelam pic mniej wiecej godzine wczesniej i sie tak nie meczylam, choc tez juz bardzo siusiu mi sie chcialo:-)
 
Cześć wszystkim właśnie wróciłam z wynikami , moja beta w 13dpt to 91,8, w 11dpt było 43,5. Jak myślicie wszystko jest dobrze?? Zbadałam też progesteron i wyszedł 42, i to jest ponad normę w i I trymestrze. Chyba muszę przedzwonić do kliniki bo może powinnam zmniejszyć luteine.

Tak patrze eweli ze u ciebie tak ładnie podrosła przy drugim oznaczeniu że sie denerwuje czy u mnie nie jest jednak za mały ten przyrost :-(
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
betip- nie za mały, nie za mały, przyrost bety powinien być 66% w ciągu 48 godz. aby można było uznać za prawidłowy, a u ciebie jest ponad 100%, więc już mogę złożyc ci oficjalne gratulacje GRATULUJĘ:-):-):-)
 
Cześć wszystkim właśnie wróciłam z wynikami , moja beta w 13dpt to 91,8, w 11dpt było 43,5. Jak myślicie wszystko jest dobrze?? Zbadałam też progesteron i wyszedł 42, i to jest ponad normę w i I trymestrze. Chyba muszę przedzwonić do kliniki bo może powinnam zmniejszyć luteine.

na moje to bardzo ładna beta :-) niech wypowiedzą sie bardzej doswiadczone forumki..ale ja mysle ze wszystko oki

no to gratuluje!!!
 
Betip - jak już wcześniej koleżanki napisały, beta powinna przyrosnąć chociaż 66% w ciągu 48 godz, a więc weź sobie kalkulatorka i oblicz:-)
Gratuluję!!!!!

kochana a co do luteiny to zadzwoń sobie, ale ja miałam progesteron w 9dpt 91.5 i lekarz powiedział że to bardzo dobrze. a ty masz połowę mniejszy niż ja, więc nie stresuj się że jest za wysoki

A ja własnie się zbieram do labka po moją poranną betkę z 22dpt:happy2:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczyny bardzo wam dziękuje za to co napisałyście, tak bardzo się denerwuje.... cały czas myśle tylko czy wszystko dobrze czy beta prawidłowa, czy jak boli to dobrze , a jak nie boli to czy też dobrze czy nie.....no i jeszcze oczywiście jedno pytanie kłębi mi sie w głowie , czy ta kropeczka zamieszkała tam gdzie powinna w macicy a nie gdzieś poza nią...ehhhh
 
Do góry