reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

hej laski. w tym roku moja klinika nie m już kasy. płakać mi się chce :( po diabła mnie wyciszali antykami, skoro wiedzieli, że tak będzie ?
 
reklama
Dziewczyny,
czy po punkcji miałyście brać Unidox?? A estrofem to jest doustny? Bo ja taki zawsze brałam, a na rozpisce mam dopochwowo:eek:
 
Ewelajna86 - gratuluję!! :-D

Sakatynka - to lipa, a gdzie próbowałaś?

mmm... - to nie będą Cię stymulować?? A to dziady!!

no ryczeć mi się chce, 21 dni temu dr przepisał mi leki na wyciszenie i dziś miałam wizytę, dziś powiedział,że kasy nie mają, kazał mi brać leki jeszcze do 4 bo może przyznają im dodatkowe pieniądze ale szanse są małe. wczoraj miałam takiego powera że wyczyściłam lodówkę i piekarnik a dzis cała energia ze mnie zeszła i chce mi się ryczeć :(
 
mmm...nie poważni sa...zostawiam to bez komentarza..

ewelajna gratulacje:-)

sykatynka to chyba jakiś zart??? może pojedz do innego..

Hess widzisz trzeba Cie opierniczyc i tak jak mowilam komóreczki uszami Ci wychodzą:-p
 
hess estrofem tylko dwocipnie w invikcie, po następne unidox brałam po punkcji i przed nia tez...oraz falmexin i relanium...
co do crio to ja miałam 19dc ale widze ze dzieczyny maja od 19-21dc zależy czy endo jest wystarczająco grube...
 
Byłam na Madalińskiego i w św. Zofii.... Teraz próbujemy przez klientke mojego męża, za pół godziny mam dzwonić, powiedziała że postara się załatwić Madalińskiego
 
reklama
sykatynka to trzymam kciuki.
danii co to za nastawienie:-p masz blastke a to zawsze ok 40% szans ja morule to ok.25% wiec będziemy obie się cieszyc:-p

Aisa79 a jak sprawy z moim chłopakiem?

LISTOPAD:

28: justys8782 - podglądanie maluszka

29: kate_p7 - I weryfikacja
30: Olusia - usg połówkowe

GRUDZIEŃ

01: inka26 - wizyta u immunologa
01: coleta - wysoka beta!
01: Olusia - usg połówkowe
02: Kasik36 - wizyta z juniorem
02: Yplocka1 - wizyta wstępna
02: Luize - badania prenatalne
02: kate_p7 - wysoka beta!
02: GizaS - wizyta kwalifikacyjna
02: Hess - punkcja
03: Aisa79 - wizyta u genetyka
04: Asia_77 - podglądanie pęcherzyków
04: Danii - wysoka beta!
05: kikifish87 - wizyta przed stymulacyjna
06: kate_p7 - druga wysoka beta!
11: Asia_77 - podglądanie pęcherzyków
16: Asia_77 - punkcja
16: GizaS - wizyta kontrolna
17: Agulla84 - genetyk
23: liskka - usg połówkowe
29: liskka - wizyta kontrolna po usg
kikifish87 - udana stymulacja
Andziulek - stymulacja
inka26 - udany criotransfer
GizaS - udana stymulacja

STYCZEŃ

Yplocka1 - udany criotransfer
 
Ostatnia edycja:
Do góry