reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny postanowiliśmy zmienić klinikę i chyba padło na Novum. Powiedzcie czy podchodząc teraz na nowo musze robić wszystkie badania od nowa? Która jest w novum? Czy te badania na kasę zrobię czy prywatnie? Po nowym roku jadę załatwić przeniesienie
 
mmm- ja brałam relanium od teransweru i 3 dni po:tak: i tez cały czas spałam...

tola- kochana jakos cie mało na forum. jak sie czujesz?? to kiedy betke robisz??

bubu- witamy spowrotem. i trzymamy kciuki.

ying-ying trzymam kciuki za dalsze przyrosty. i koniecznie zrob progesteron

lilia cuudowny prezent, napewno za niedlugo sie przyda...

moze ktoras z was zna sie na tarczycy, bo moja mnie zadziwia. Ostatnio wam pisalam ze mam tsh 5,93 a skontrolowalam po tygodniu i teraz mam tsh 0,8. czy jest to mozliwe zeby tak szybko ją zbic??
Brałam euthyrox z 100 na 150 mg a od wyników zeszłam na 125 mg i chyba po tyg znow sobie skontroluje

a co znaczy jak sie ma podwyzszona ft4- 1,93 (norma 0,89-1,76)
ft3 3,70 (2,30-4,20)
 
Ostatnia edycja:
mmm ja bralam relanium w dzien transferu i przez kolejne 3 dni.

kikifish nie pomoge z tarczyca bo sie nie znam

kwiatuszek Novum to bardzo dobry wybor. Zalezy kiedy robilas wyniki bo czesc jest waznych 6 miesiecy wiec te na pewno bedziesz musiala powtorzyc ale to juz jak sie przemiesiesz i na nfz.
 
kiki, szybko zadziałała duża dawka, u mnie było podobnie jak brałam 150mg przez 6 dni zeszło z 17 na 0.3, u Ciebie teraz jest dobrze, teraz najważniejsze jest wyhamowanie poziomu i lekki przyrost, może spróbuj na zmianę brać 100 i 125, bo sama dawka 125 może Ci jeszcze troszkę obniżyć wynik i koniecznie sprawdź po tygodniu.
 
Witajcie, ostatnio Was podczytuję z krzaczków, bo nie mam czasu pisać i w zasadzie nie mam o czym.
Trzymam za Was kciuki nieustannie.
Nie wiem czy jeszcze dam radę zajrzeć na BB, więc

Kochane i Kochany,
życzą Wam ciepłych i rodzinnych Świąt, spełnienia marzeń oraz Dosiego Roku 2015 r.

A tu coś pod klimat Świąt ;-)

[video=youtube;7fugBgIs5-s]https://www.youtube.com/watch?v=7fugBgIs5-s[/video]
 
dorotav robiłam bete już jest 2, więc na dniach się wyzeruje..:tak:

kikifish trzymam kciuki za pęchole:-)

calineczkaa udanej wizyty:-)

kasik36 spokojnej wizyty:-)


GRUDZIEŃ:

22: kasik36 - wizyta u lekarza prowadzącego
22: calineczkaa - wizyta kwalifikacyjna
22: kikifish - podglądanie pęcherzyków


23: liskka - usg połówkowe
23: justys8782 - usg kontrolne
23: inka26 - wysoka beta!
29: liskka - wizyta kontrolna po usg
29: Aisa79 - wizyta u lekarza prowadzącego
Andziulek - stymulacja

STYCZEŃ

05: lookator - udana pogadanka
05: Olusia - podglądanie maluszków
07: dominikak86 - wizyta kwalifikacyjna
12: Aisa79 - usg połówkowe
12: Olusia - echo serduszek
15: Hess - wizyta kwalifikacyjna
Yplocka1 - udany criotransfer
Solostar - udany criotransfer
dorotav - udana stymulacja
Asia_77 - udana stymulacja
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczynki nie bylo mnie pare dni i myslalam ze bede miala kilkanascie stron do czytania a tu nie... no ale pewnie wszystkie zagonione przed swietami :tak:


Jak pamietacie mialam wizyte w srode... malutka ma juz pol kg a chlopczyk ciut mniej, ladnie przybraly na wadze od ostatniego usg, a to tez pewnie zasluga ze ostatnio jem jak smok... :tak:do gory ide z kilogramami he he ...serduszka ladnie bija, wierca sie i kapia mnie co raz mocniej... czuje i widze jak mi sie rusza brzuch.. :tak:

Kate wpisz mnie na 5 stycznia na podgladanie maluszkow :tak: oo super ze beta spada to znaczy ze wszystko jest dobrze i ze lada dzien pewnie dostaniesz @


Kiki
faktycznie niezly wynik z wysokiego na 0.8.. pewnie dlatego ze zwiekszylas dawke, teraz to kontroluj...a jak sie czujesz po zastrzykach ?:tak:

Gratuluje udanych wizyt i wysokich bet !!:tak: oraz trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty !!
 
Do góry