reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Andromeda, ja miałam nieudany transfer blastusia, tzn. nie zagnieździł się.
Myślisz, ze po tym jednym nieudanym razie warto robić komórki NK?
p.s. I tak już za późno, bo w piatek zaczynam stymulację, ale tak się pytam.
 
calineczka, badania immunologiczne zleca się chyba po trzech nieudanych próbach/poronieniach. Mi zlecono po dwóch, nie wiem jakie są reguły.

Czytałam gdzieś w necie ze transfer mrożonych zarodków ma większe szanse na powodzenie, dlatego że gdy dochodzi do niego zaraz po stymulacji i punkcji organizm kobiety nie zdąży się jeszcze "oczyścić" z tych wszystkich hormonów którymi się faszerujemy. Ale pewnie i tak różnie to bywa, zależy od organizmu kobiety. Może ta woda jest tak niezbędna, by jej więcej pić, sama już nie wiem
 
Witam.
Ja się suplementuję od dawna. W sumie efektu nie było-teraz może będzie ale pomimo małej liczby pęcherzykow prawie wszystkie lub wszystkie są dobre i się zapladniają. Teraz dalej biorę wit D3, koenzym Q10, magnez, kwas foliowy 5 mg, prewenit inteniv, selen z wit E i wit C ale taka skoncetrowaną 1000 mg oraz inofem. Po raz pierwszy dołożyłam jeszcze ananas przed i po transferze i piję olej lniany.

Dziś mój 7 dpt. Ale jak obliczyłam to lutinusu starczy mi do soboty. Mam pozostałosci po starych stymulacjach- 2 tab 200 luteiny, 4 tabletki 100 i bardzo duzo 50. Ale przy dawce 50 musiałabym aplikowac 12 tab dziennie:szok:już tak kiedyś robiłam i miałam mega podrażnienie.
W pt będzie 10 dpt, będę w mieście gdzie jest labo przy szpitalu i zrobię bete po południu. Jak coś wyjdzie to zaraz się umówię do kliniki po recepty. A w piątek mam bioeneroteraputę:-)może on mi powie że widzi w mojej aurze maluszki:-D
 
Coleta chodzimy do dr Langner, raz przez ich pomyłkę trafiłam do dr Zamory i dla mnie to była najgorsza wizyta ever !!!
bardzo niemiło było
GizaS a po co idziesz do bioeneroterapeuty??
ciekawe co powie :D

Ja mam za soba 3 nieudane próby i nikt nie zaproponował aby zrobić badanie na nk,
czy to badanie robi się na czczo?? i ile kosztuje??
czy badanie na homocysteine robi sie na czoczo??
warto je zrobic teraz??
w ten piatek mamy wizyte u lekarza - refundacja- i zobaczymy co lekarz powie bo ja teraz chora osttani antybiotyk wziety a jutro troche badan z krwi i moczu - na wizytę u anestezjologa- zobaczymy co lekarz powie, czy w wbadaniach bedzie widac przebyta a wlasciwie ciagle trwajaca chorobe??
 
Bo może nam pomoże. Teraz to już nie ma wpływu-co ma być to będzie. Powinnam pójść wcześniej, ale zacznę do niego chodzić z M. Jeżeli nic nie pomaga to wszystkiego się chwytasz:-) A moi rodzice idą bo mają poważne problemy z nogami, coraz gorzej u nich z chodzeniem. A naszemu koledze pomógł na problem z kolanem po dwóch seansach. Koszt to tylko 30 zł. A że ja jestem trochę uduchowiona:-pto wierzę w takie rzeczy

Homocysteinę nie trzeba na czczo- wynik tego samego dnia lub na następny. Warto zrbić . Jak jest wysoki to lepeij nie robić transferu
 
GizaS ja też wierzę w takie rzeczy :D kiedys przeszłam serie akupunktury , chodziłam do zielarzy.. itd.
zmieniłam w miedzy czasie miejsce zamieszkania i tutaj nie mam takich możliwośći aby z tego korzystać.
kurcze boje się że jesli teraz nie podejdziemy do refundacji to przeminie nam kolejka i trzeba będzie czekać rok.

Ale zrobić badanie i pokazać lekarzowi?? jutro idę na te badania i mogłabym zrobić
czy przeziebienie wpływa na wynik??
teraz to jestem zła na siebie że wcześniej nie zainteresowałam się tematem :/ i że się rozchorowałam,
czy orientujecie się czy przeziebienie może mnie zdyskawlifikować z refundacji??
 
reklama
ja tez nic niewiedzialam o wit.D? sluchajcie a jak to jest z lekami do stymulacji??? jak zanie placimy 100% czy refundowane jesli podchodze z MZ? np ile kosztuje gonapeptyl i menopur?
 
Do góry