reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Oj moje @ po antykach były również bolesne więc współczuję :* jeśli chodzi o bete to w jakich granicach powinna byc 9dpt bo w.soboty w iinvicta robia? I.jak długo na wynik? I cży mmogę pić melise???
 
Agulla a pewna jestes ze juz nic z tego ? Przeciez beta nie jest zerowa a jak mialas transfer 2 dniowych maluszkow to chyba troche za wczesnie zeby wyrokowac juz negatywnie. Slyszalam kiedys ze 2 dniowe zarodki moga zagmiezdzic sie dopiero w 6 dpt. Nie wiem moze sie myle ale nadal trzymam kciuki !!! Napisz mi jezeli sie myle....
 
reklama
Jak masz plamienie to to nie @ moze masz za niski poziom progesteronu. Ale plamisz caly czas ??? I to krew czy nie ?? Zwieksz moze dawke progesteronu . Ja teraz w terminie spodziewanej miesiaczki mialam jednorazowe plamienie a @ nie przyszla . Daj jeszcze szanse kropkom . A ile progesteronu przyjmujesz ??
 
Do góry