reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Gizasku, ale teraz dopiero Ci się zaczęły zmieniać piersi?
Ja to chodzę cały czas senna.
Myślicie, że jest sens robić USG brzucha?A jak mi coś wyjdzie nie tak, to tylko będę się stresować, a wiadomo, że pole manewru w ciąży jest niewielkie. Chodzi o podgląd jelit, bo USG brzucha miałam z jakiś miesiąc temu.
 
Calineczka zaczęły mi się zmieniać sutki:-probią się większe, a piersi swoją drogą też już się ciut zwiększyły-są fajnie napięte.
Na badanie jelit to znam inne badanie ale mniej przyjemne niż usg:dry:a chodzi co o krew z odbytu? możesz o tym powiedziec ginowi, może coś ci podpowie
Andormeda zapomniałam o Twojej becie-czyli będziemy miec dziś wysyp pięknych bet:tak:
Daria dzień transferu to dzień 0, czyli dziś masz 5 dpt:sorry2:

A my dziś mamy notariusza w sprawie kupna domu, za miesiąc przeprowadzka:-)
 
calineczka przypomnij mi jeszcze jaka masz mutacje w genie MTHFR???
bo ja wlasnie sie zastanawiam ze i ja powinnam brac zastrzyki:( ..ja mam a1298c heterozygota...
 
Daria pytanie nie do mnie ale ja też mutantka:-pmam dwie heterozygotyczne mutacje, w CFTR i w MTHFR. Biorę acard i fragmin 5000 od punkcji, acard odkąd wiem o muatacjach, brałam kwas foliowy 5 mg, prevenit, inofem, teraz już zastąpiłam to na fembion 1 i prevenit
 
reklama
hym ja mam jedna mutacje tą a1298c MTHFR heterozygota..od dwóch miesiecy biore równiez acard , femibion 1 i jeszcze metylowane B12, no i oczywiscie b6, a tego kwasu foliowego 5mg niebralam bo podobno to forma niemetylowana czyli przy mojej mutacji niewskazana i poprostu biore tylko femibion i b12( folate z nutrilabo)...
 
Do góry