reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Agulla a jaką betę dziś miałaś? Dr daję szanse to jest dobrze:tak:
Celina witaj na forum, na pewno z nami będzie raźniej:tak:

A ja z mojego braku apetetu dziś na wadzę zobaczyłam -1,5 kg:confused2: jem ale mniej niż wcześniej bo nie wchodzi mi jedzenie, ale jak coś poskamuję to zjem aż nadto. Nigdy nie tykałam serka topionego a ostatnio zjadłam 5 kromek razowca z nim:eek:a nie lubię takich rzeczy.
Brzuch mi lekko wzdęło-pewnie nie od dzieka bo ma dopiero 2 cm ale czytałam że macica jest już wielkości grejfruta. Jeszcze 11 dni do usg:tak:
 
Celina: moje dwa chlopaki sa po biopsji jadra. U nas wogole w nasieniu brak plemnikow a po biopsji tylko kilka. Wsio bedzie dobrze. I z kilkona sobie poradzimy
 
Celina witaj !

agulla a jaka beta ci dziś wyszła ?

kate23
kciuki za wysoką bete

Daria coś czuję że 14dpt twoja beta będzie wysoka :tak:

kate_p7 transfer jutro tak ? trzymam kciuki !
 
Agulla no to super jest nadzieja, więc czekamy..;-)

Calina u nas też czynnik męski, co prawda biopsja nie grozi, ale i tak dobrze nie jest bo jest OAT III stopnia . Myślę, że u was te 6 ruchomych to znajdą :-) Ja teraz czekam na transfer o ile się odbędzie. Na forum jest parę dziewczyn w podobnej sytuacji, wiec jest nadzieja, bo ich maluszki są na świecie już:-)
 
lolitka moglam mieć tylko dwa telefony wiec wybrałam w 1 dobie po zapłodnieniu i w 3 dobie:-( Pewnie znowu trafi się morulka ale to też dobry zarodek, nie ma co wybrzydzać:-p no mam taką nadzieję, już raczej nie powinny stanąć, ale.... jak staną jutro zadzwoni embriolog i odwoła transfer.


inka26 tak jutro wielki dzień, nie mogę na tyłku usiedzieć..
 
Gizasku, ja apetytu mam aż nadto, ale za to jestem taka senna jak nigdy:rofl2:
Pani lekarka powiedziała, że objawy ciążowe mogą się zacząć od ok. 6 tyg ciąży.
 
reklama
Agulla widzisz jednak sa szanse, ze beta sie rozkreci, super :) A jaki wynik mialas dzisiaj?

Gizas jeszcze nadrobisz z kilogramami zobaczysz ;) przyjda problemy z zakladaniem skarpetek i butow, spaniem itp. Uroki ciazy ;)
 
Do góry