reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Olusia witaj w klubie ja po cc też tak miałam.
Płaczliwa byłam. Chyba baby blusa miałam. Wstać po cc nie można, młoda darła kopare z piersi pić nie chciała a ja bardzo chciałam karmić. Pielęgniarki wchodziły na sale z hasłem" co znów się drze?". Później brzuch ropiał a na 4 dzien po cc wylądowałam u chirurga z hemoroidami.
Wypisałam sie na 3 dzien po cc. W domu mi lepiej było. Mąż wziął L4 na mnie na 2 tyg bo taka jest możliwość i mi pomógł. W ciągu 2 tyg doszłam do siebie

Będzie dobrze Olusia!!!!
Uszy do góry!!!!!!
Grunt ze maleństwa już są bezpieczne po drugiej str brzucha!!!
 
To co dziewczyny, nie ma chętnej do prowadzenia kalendarza? :-)

OlaSz -
trzymam kciukasy jutro za transfer!!! :tak:

MARZEC


30: OlaSz - udany transfer
30: szkrabek - druga beta
31: Uda się - pierwsze testowanie


Ying - Ying - udany criotransfer

KWIECIEŃ

01: kasik36 - cesarka :)
01: pigwa - punkcja
02: kate_p7 - wizyta serduszkowa
02: dariaa16 - udany transfer
02: szkrabek - wizyta u gina prowadzącego
03: sykatynka - wizyta kontrolna
07: Madziulka Rz - wizyta kontrolna
07: kikifish87 - wizyta kontrolna
09: sykatynka - udany transfer
18: szkrabek - USG kontrolne w klinice

Yplocka1 - udany criotransfer
Annemarie - początek stymulacji

MAJ

Hess - criotransfer
andromeda5 - criotransfer
blueskye - criotransfer
 
czesc

w tym watku nowa jestem...jestem po kilku iui z marrnym skutkiem, przyczyny braku ciazy nie stwierdzono, podchodze do in vitro, jestem na drugim tygdniu z synarela, jeszcze 10 dni i menopur tydzien. 15 kwietnia mam podglad pecherzykow. T w skrocie :)

moje pytanie brzi\mi - jakie was spotkaly skutki uboczne stymulacji? bo nie wiem czy sobie je wmawiam czy one sa na prawde....czy po prostu szukam wymowki...i czy ktos przytyl na stymulacji?

z gory dziekuje bo wiem ze te pytania pewnie w kolko od nowych sie pojawiaja
 
Emenems witaj, dawno Cie nie bylo ;) Podczas stymulacji mozesz przytyc, moze powiekszyc sie brzuch, powinno przejsc po punkcji, chyba, ze wda sie hiperka, wowczas brzuch jeszcze bardziej rosnie.
 
Witaj Emenems! No ja teraz jestem żywym przykładem skutków ubocznych stymulacji - hiperka, woda w brzuchu, obwód brzucha ok 30cm większy niż przed stymulacją - mam wydęcie godne 6 miesiąca ciąży :dry:

Poza tym, zmęczenie, obniżone libido (a raczej kompletny brak), pokłuty brzuch z siniakami... hmm czy coś jeszcze? Sama już nie wiem, ale to ostatnie to mogą być bardzo indywidualne, więc bym się nie sugerowała.
Ale jakby ktoś się mnie zapytał czy było warto? WARTO, dla bety >1 po tym wszystkim warto :-)
 
reklama
no czesc kasik - a jakos tak nie bylo za bardzo co pisac na forum ciazowym...bo w tym temacie nic nie ie dzialo. no widzialam na wadze juz prawie kilo wiecej i mnie to zastanawia...wkurza tez oczywiscie ale trudno no, do tego nabralam jakiegos grubego lenistwa, musze sie do wszystkiego zmuszac a najbardziej do treningow....to jest dziwne dla mnie bo w ciagu roku moze jeden opuscilam jak silownia byla zamknieta...a teraz sobie codzinnie powtarzam " t tylko hormony wez sie w garsc" i ide i sie czuje lepiej po ale nigdy sie nawet nie zastanawialam czy isc czy nie a teraz? sama sie nie poznaje...i zaczna mi dokuczac lewy jajnik takie klucie boszzzzzz......byle do 15 kwietnia !!!
 
Do góry