reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Andromeda dłuży się ten czas co...to ty w weekend majowy transfer możesz mieć;-)trzymam kciuki za crio, oby było ostatnie, no chyba ze rodzeństwo czeka:tak:
 
Kate niestety ostatni maluch się ostał, to będzie mój 5 transfer, a to moja szczęśliwa liczba:-), a wizyta prawdopodobnie wypadnie mi w okolicach weekendu majowego:-)

Co do szczęśliwców to słyszałam dziś w radio, że jakaś para z UK drugi raz trafnie wytypowała coś w rodzaju naszej szóstki w totka. Niektórzy to mają szczęście:rofl2:
 
02: kate_p7 - wizyta serduszkowa
02: Jo.M - wizyta serduszkowa
02: dariaa16 - udany transfer
02: Calineczka - spotkanie z maluchem u Pałki
02: szkrabek - wizyta u gina prowadzącego


Dziewczyny ale się dziś dzieje
:tak:

Kate, Jo.M za pięknie bijące serduszko i łyz wzruszeń.:sorry2:
Calineczka za wzruszające spotkanie z maluszkiem:sorry2:
Szkrabek za usg, pewnie już pęcerzyk będzie widoczny:sorry2:

Daria za udany transfer, od dziś jesteś w ciąży i żeby ten stan trwał kolejne 8,5 miesiąca:sorry2:
Kasik ogromne gratulację dla Ciebie i Juniora. Śliczny chłopak, wydaję się na większego niż pisałaś. Szybkiego powrotu do sprawności i pięknych chwil a także zdrówka dla maluszka:tak:
 
Dziewczyny ale sie dzieje dzisiaj. Trzymam za was wszystkie mocne kciuki.

Wiosna idzie, bociany przylatują to napewno bedzie coraz wiecej plusów. Ja pamietam jak podchodziłam w maju do crio to tez była fala dodatnich testów ciążowych.

A teraz moja córeczka siedzi u mnie w chuscie i niestety jest chora :( Ja po udanym transferze w ogole sie nie oszczedzałam i sie udało:)
 
liskka mam nadzieje, że wszystko będzie dobrze:-) i że nie będę musiała w niepewności czekać następnych 5-7 dni.

Bziumellka oby twoje słowa były prorocze:-)
 
reklama
Hej dziewczyny, ja już po wizycie. Jestem padnięta straszliwie! To wyjście z domu mnie wykończyło, nie spodziewałam się, że aż tak...

Pogadałam sobie, pani dr założyła mi kartę ciąży, kazała leżeć i dała zwolnienie do kolejnej wizyty, do 24.04. Dostałam receptę na przedłużenie leków, skierowanie na miliard badań i usg - ale powiedziała że najlepiej zrobić po 15.04, bo wtedy będzie już wszystko ładnie widać. No i dodatkowo na kłucia i ciągnięcie brzucha nospa 3x1.
Szacowany termin porodu 10.12.

sykatynka, prośba o wpisanie mnie do kalendarza 24.04 - wizyta kontrolna. USG muszę jeszcze umówić. Teraz chyba padnę... :sorry2:
 
Do góry