reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
onaja no to jesteś w dobrych rękach, i ładna statystyka, do 3 doby. Nie wiadomo ile przetrwało by do 5 doby więc albo nie miałaś szczęścia i żaden nie rozwinął się do blastki, albo z endometrium jest coś nie tak. U mnie np. w 3 dobie wszystkie 3 były 8B czyli dobre zarodki ale tylko jeden przetrwał do 5 doby.
 
Onaja - do Porsgrunn :) mieszkam w Gol ( Norwegia) i mam 300 km w jedna strone yo dzis nocujemy tutaj :)

Jutro o 6 sniadanie hotelowe moze to nie rozsądne jesc przed duZo ( bo w ogole kazali zjesc) ale wszystkie jajka z boczkiem beda moje ;D
Jak dziecko hehe
 
Dzieki :) na szczescie zwracają za dojazdy kilometrówkę :)

Pewnie jutro rano stres mnie dopadnie w klinice ale coz - nie na innej drogi ...czyż nie kobiety ?
 
Kasik w tym caly moj problem ze bez narkozy ze znieczuleniem miejscowym - narkozę miałam przy polipie guzie jajnika itp i trgo sie nie boje- boje sie pobierania jajeczek bez narkozy :p ale ru tylko tak robia, pierw tabletki 3xparacetamol, plus valerin potem w żyle cos otepiajacego i znieczulenie miejscowe.
Dlatego mam pełne gacie :D

No i napisane na formularzu - mozna zjesc lekkie sniadanie :)dzwonilam wczoraj pytałam moze byc tez kawka. Za to papierosów juz nie mozna od wczoraj od ovitrelle
 
No , jaram jaram, od kilku lat tak raczej towarzysko, koło paczki na miesiac i nie codzinnie, raczej na kawie z koleżankami.
Tak to wyglada.
 
reklama
Do góry