reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Chwalę się moja nowa kuchnią
 

Załączniki

  • 1429981178574.jpg
    1429981178574.jpg
    22,6 KB · Wyświetleń: 45
  • 1429981203315.jpg
    1429981203315.jpg
    20,9 KB · Wyświetleń: 42
reklama
Tak, pracuje ekstra na stacji tam gdzie pracowalalm przed piekarnia:) co drugi weekend z piatku na sobote i soboty na niedxiele od 23-4 z ta kolezanka od piątki dzieci :D lubie z nia pracowac hehehe teraz jest " nasz wekend" a ja s domu....
Do tego robie manicure hybrydowy :) to zaczelam od hobby a teraz teoche dorabiam, jutro i w pn dwie dziewczyny wpadną na pazury.

No coz, studia rozne pokonczylam i tyle :) hahaha wole robic pazury :)
 
No to nieźle, zaradna z Ciebie kobitka. Ja od maja zaczynam staż w firmie logistycznej. Mam nadzieje, ze dam rade i może będzie szansa na zatrudnienie.
 
Hihi, mam zacząć od 4 maja, a 8 musze iść do sądu, więc muszę się urwać , 11/13 maj wizyta w klinice, więc też. Dobrze mi się staż zacznie ;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry