reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Miałam zamiar zrobić jutro badania m.in Inhibine B, TSH, testosteron i przeciwciała na różyczkę i toxoplazmozę..ale czuje, że jakieś przeziębienie mnie bierze :-(Jak myślicie-poczekać? Czy na te badania lekkie osłabienie nie ma większego wpływu?
 
Ostatnia edycja:
Yplocka wez przestan :D zrob wyniki 12/14dpt to bedxiesz wiedziec na pewno a takie latanie na bete co drugi dzien to tylko mozg wykancza!babo :)

Najki- czuje sie ok :) mysle ze regeneruje sie po stymulacji i punkcji, do tego biore lutinusa,wiec wiesz, bóle w podbrzuszu moga byc z roznych powodów ( pobolewa jak na miesiaczke caly czas)
To sobie odpoczywam :)
Wiec wiesz, po takiej dawcę lekow jaka przyjęłam i nadal przyjmuje jedynym objawem ciążowym bedxie dla mnie test po dwoch tygodniach od transferu :)
 
reklama
Do góry