reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Trzymam kciuki dalej żeby wszystko dobrze było! Ja też bym nie wiedziała że zaszłam gdybym się tak czuła :-) a cyce urosna :p brzuch po punkcji mam dalej, tzn z rana jest ok ale po południu oponka wychodzi :-)
 
reklama
No ja to miałam 6 miesiac przez 5 dni. Masakra :D a waga ta sama była.
No to trzymam kciuki.
Kiedy transfer??
 
Hahahahah sorki - teraz dopiero na kalendarz zerknelam :) za duzo na raz

To Mialas w urodziny mojej siostry a ja w mojego taty :)
 
Haha tak pomyślałam, że się jeszcze nie obudzilaś :-) miejmy nadzieje, ze szczęśliwe te urodziny będą na zawsze ;-)
 
Cześć Dziewczyny,


Emenems, nic nie chciałam wczesniej pisać ,aby nie zapeszyć ale sikaniec potwierdził moje przeczucie. :-):tak: Ciszę sie ogromnie i zaciskam nadal mocno kciuki za wynik jutrzejszej bety!&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&



milego dnia Dziewczyny!,,,
 
Emenems super. Na bank jesteś w ciąży tzn przecież od dnia transferu jesteś :-) Jutro beta będzie wielgaśna :-)
pigwa a Ty już chyba serduszko będziesz słuchać? Nie widzę w sygnaturce

Trzymam za wszystkie dziewczyny kciuki. No i poproszę o aktualny harmonogram :-)

Pa
 
reklama
witam:)!!!!!
Emenems ciesze sie bardzo :)!!! i pocichu juz gratuluje ;)
Olaszy,Gizas ,Szkrabek i reszta dziewczyn 3mam za was kciuki :) chociaz zadko poczytuje teraz forum ale mysle o was wszystkich:)!

ja sobie zrobilam badanie tarczycy kontrolnie bo mialam badane w 2013r. w listopadzie jakos i wynik nastepujacy
TSH 1,42 NORMA 0,270-4,200
FT3 3,04 NORMA 2,00-4,40
FT4 1,53 NORMA 0,93-1,71

co sadzicie ? ..........
 
Do góry