reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Emenems, z tego co pamiętam to pisałaś, że pochodzisz z Gdańska. Jeżeli tak to umów się na usg genetyczne +pappa do Invicty na przykład (dr Brzóska, dr Puzio, dr Gniadek), lub sprawdź pod poniższym linkiem czy Twoja pani dr jest uprawniona do
wykonywania takiego usg
 
reklama
Szkrabek, jestem ale po cholernym teście Pappa się nie udzielam. Nic mi się nie chce... Jutro, pojutrze powinnam mieć wynik Nifty, mam nadzieję, że prawidłowy. Wtedy zacznę się w końcu cieszyć ciąż, planować i udzielać na forum... A póki co - dół.
 
Fusun chyba Cie myslami sciagnelam :) Co u Ciebie, jak sie czujesz? Mi w recepcji w Invikcie powiedzieli, ze tylko dwoch lekarzy wykonuje genetyczne ale moze od listopada cos sie zmienilo. Ja bylam u Puzio.
Edit: minelysmy sie postami. Wyszly Ci kiepskie testy pappa? Wiesz przeciez, ze to tylko statystyka a wiesz jak to jest ze statystyka, bedzie dobrze, MUSI byc :)
 
Ostatnia edycja:
Fusun, o to mi umknęło, jaki miałaś wynik pappa? Wiem że się martwisz ale zobacz ze koki się też miała kiepski wynik pappa a okazało się ze mała zdrowa :)
 
Myślałam,że pisałam tu na forum. Bo gdzieś pisałam... Ale może tylko na grupie na FB.... No widzicie jaki mam zryty beret przez to. Prostej rzeczy nie pamiętam. Usg genetyczne wyszło mi super: przezierność 1,2 przy CRL 5,1 (11t3d), kość nosowa obecna, narządy wew.ok, mózg, kręgosłup, przepływy - wszytko ok. A po cholernym pappa ryzyko ZD 1:303 i skierowanie na amniopunkcję. Wszystko trwa wieki. Bo wyniki z Pappa w invikcie daje genetyk. Miałam go dopiero 6.05 (ponad dwa tygodnie po usg), od razu umówiłam się na amnio - pierwszy wolny termin trzy tygodnie później (28.05). Dlatego zrobiłam w międzyczasie Nifty. Jak będzie ok, to amnio odwołam. I taka u mnie historia.
 
Kasik, Gniadek też ma uprawnienia i robi usg genetyczne. Już ponad 8 lat temu byłam u niego z pierwszym synkiem. A teraz też trafiłam do niego, bo cudem jakimś zwolniło się u niego miejsce na NFZ i nie musiałam płacić 500 zł. A generalnie moją prowadzącą jest dr Brzóska. Na połówkowe idę już do Niej.
 
Fusun jest :) Małgorzata swiatkowska-freud - dziekuje!

No do Invicty jestem mega zrażona i nie chce tam isc - tylko kase wyciągnęli ode mnie, okropne warunki, recepcja żałosna, wszyscy słyszą co i po co i za ile, mała poczekalnia i wogole niemiło wspominam, raz nie wiedziałam ze płaci sie przed wizyta to po czekaniu 2h w kolejce w gabinecie dowiedziałam sie ze mam isc stac w kolejne w recepcji znowu i od nowa w kolejkę do gabinetu, doktor nie chciała ze mna rozmawiac. Zalosne. Powinna wyjsc ze mna , powinnam opłacić i wrocic - takie traktowanie jedt poniżej poziomu.
Dlatego chce omijać ta fabrykę pieniedzy z daleka.
 
reklama
Sykatynka az tak to nie - ja meza zamęczam zeby kupic do salonu na dol kołyskę z koszykiem - to wszystko to ok :) tylko wydaje mi sie podświadomie niesprawiedliwe ze ja za pierwszym transferem a dziewczyny duxo wiecej przechodzą i ze za mało jeszcze wycierpiałam , ze nie należy mi sie jeszcze, ze tak szybko..., durne ale tak jest
 
Do góry