reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Emenems dokładnie tak samo myślałam :) rozumiem cię dokładnie! Myślałam sobie ze to dziwne dziewczyny podchodzą tyle razy a mi się udało za pierwszym razem. Ze to za piękne aby było prawdziwe... No i jak się potem okazało.... Mam nadzieję że teraz już swoje wycierpialam i tym razem będzie dobrze.... Chociaż boję się pięć razy bardziej bo wiem co może się zdarzyć...
 
reklama
Przy poprzedniej mojej ciąży pozornie wszystko było dobrze ale na usg w 8 tyg. Okazało się że serducho przestało bić... :( musiałam mieć wywoływane poronienie... Ale podejrzewam że Pałka już na wizycie serduszkowej widział że coś jest nie tak bo kazał mi przyjść na usg za dwa tygodnie i jak go pytałam czy wszystko dobrze to niby mówił że ok, ale ze "trzeba być dobrej myśli".... Ale kartę ciąży mi założył...
 
No to rzeczywiscie nie ciekawie ... Ja mam kolejne usg teraz w piatek potem pojade 13.06 a potem w Polsce koło 22.06
Zobaczymy - niby wszystko ok
 
Fusun - kurcze... dlatego ja nie robię testu pappa... szkoda nerwów... no chyba że usg mi wyjdzie źle... trzymam kciuki i mam nadzieję, że nie będziesz musiała przeżyć amniopunkcji. Kurde, no komu jak komu, ale Tobie należy się nudna, spokojna ciąża tym razem i oby ten test był ostatnim takim nerwem dla Ciebie!
 
Fusun- Pamietaj ze wynik pappa to tylko ryzyko, a ryzyko nie oznacza odrazu choroby...

Moja siostra lat 20 po tescie pappa miala ryzyko: TRISOMIA 18 1: 57 ( zespol edwardsa)
i TRISOMIA 13 1:867 (zespol pataua)
Z wynikow amniopunkcji wyszlo ze dzidzia jest zdrowa :)

Dziewczyny trzymam kciuki za stymulacje, punkcje, transfery, bety, serduszka itp :D Pozdrawiam :)
 
Ostatnia edycja:
Czesc dziewczynki,
nadrobilam ostatnie pare stron ciesze sie ze tylko dobre rzeczy tutaj slychac :tak::tak::tak:w odroznieniu niestety ode mnie.:no:Znowu sie wszystko pieprzy,pomimo 3 pieknych kropeczek.Zaczyna ze mnie znowu @ leciec i pewno do srody sie juz na dobre rozkreci.I nie wiem co dalek bo nie mam na razie sily logicznie myslec,ale pewno bede musiala zaczac drazyc temat dlaczego tak jest a nie inaczej...
 
reklama
Annemarie, na razie się kochana nie przejmuj, może to niski poziom progesteronu, może faktycznie zbiega się z terminem @.... Jutro betujesz?
 
Do góry