reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
ooo to takie cuda sie zdażają:-)super dziękuje za wspaniałe słowa agulla,sykatynka, Emilia gratulacje że Stefan tak pięknie rośnie;)
 
Inga przyjechałam do kliniki juz załamana a tam się dowiaduje ze podamy dwa zarodki i dwa do obserwacji i jak widać może wszystko się zdarzyć no i jeszcze jedno pierwszy raz mam zamrozona blastke wiec jednak cuda się zdarzają
 
Dziewczyny dzięki dobrze ze napisałam bo ja już na wieczór planowalam nie brać lekow:) a tu taka niespodzianka w 2 komórkach pojawł się stan przedjądrza więc doszło do zapłodnienia , czyli nadal nadzieja jest :-)mam jutro zadzwonić czy doszło do podziału.Kurde emocje niczym w horrorach S. Kinga:-D
 
Ingula, super :) skoro nasze kciuki pomagają, to nadal je trzymamy! Trudno będzie mi dzisiaj sprzątać z zacisnietymi non stop kciukami, ale dam radę! A mój dom krzyczy, wola, blaga o porządki bo mieliśmy dość zajęte dwa tygodnie i muszę go w końcu ogarnąć....
 
Dziękuje dziewczyny z calego serca :-) sykatynka az tak nie poswiecaj hehhehee ja juz po sprzataniu , zeby nie mysleć od rana latałam i sprzatalam bardzo dobra sprawa.Teraz tylko spokoj moze mnie uratowac bo ja w goracej wodzie kąpana, no ale to leczenie powoli uczy cierpliwosci i pokory. Wiec grzecznie i pokornie czekam:tak:
 
reklama
Inga czego się nie robi żeby wesprzeć inne staraczki :p ja jestem z tych co się wolno rano rozkrecaja, kawka, śniadanko, obowiązkowo jakieś glupotki w telewizji śniadaniowej i dopiero wtedy się rozbudze porządnie i mogę się zabrać za sprzątanie :p
 
Do góry