reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ingapo fantastyczne wieści :) :-):-) ZACISKAM KCIUKI ZA DZISIAJ !!!!!!!!!!!!!
Super tutaj zajrzeć i same dobre wieści czytać oby tak dalej :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
A ja się pochwalę, wczoraj byłam na usg i mój synuś bez kilku gramów ma już 1 kilogram:-Dwszytsko prawidłowo, wyniki książkowe, byleby do października
Gratki ;-)Byle bezboleśnie przekulać się do października.
Gizas ślij i do mnie te fluidy bo ja tu kurzem i mchem zarastam ;-)
 
No cud się nie zdażył , mówi się trudno i żyje się dalej....Dziś zarodki powinny mieć stadium blastocyty lub moruli, co prawda ten 6 komórkowy powiedziała ze podzielił się do 8 komórek, tamten pierwszy pozostał na 10 komórkach ale dziś transfer odwołany. Z tego co mówila to komórki mają duże fragmentacje i jak oddetchne to bede drazyc temat czy slabe komorki to tylko wina endometriozy czy czegoś więcej. Sytuacja wyglada tak , że zostawia je pod obserwacją jeżeli jutro lub pojutrze (6-7) dzień osiągną te stadia to zostaną zamrożone i podane przy nastepnych cyklach. Także tyci tyci nadzieja pozostala, jak ona zawiedzie to odpoczywam i działam dalej bo ja nie potrafie użalac się i siedzieć:-) Nic to dzięki za wspaniale slowa czekamy na next mamuśke
 
Ingula przykro mi, ale podoba mi się twoje podejście.... Zobaczysz co powie lekarz, może stymulacja była źle dobrana? Dobrze by było żeby Kate coś się wypowiedziała bo ona najlepiej się na tym zna...
 
reklama
Do góry