reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

stacy bóle takie mogą być nawet od brania progesteronu, bo on zwieksza przepływ krwi przez naczynia, wiec wszystkie organy są powiększone wszystko ciągnie itp. Nawet są bardzo silen bóle pochwy. Po następne jest taka burza hormonalna teraz, że mogą być skurcze przez wysoki estradiol itp... Poza tym wszystko się rozciąga, macica się powiększa i powoli prostuje, pierwszy trymestr jest najgorszy:-p Jeżeli bóle będą bardzo silne tzn. nospa nie pomoże, to nie dobrze. Jezelipojawi się krew - żywo czerwona to wtedy nie dobrze. Jednak sam ból może być powodowany pośrednio przez "zdrową " ciąże, po prostu do łózka i nospa. Może twój organizm Ci mówi że powinnaś trochę zwolnić:-p U mnie akurat tak jest, jak skacze jak małpka i sprzątam to od razu mam ól brzucha, jak pojde na zakupy i przytargam 7-9kg to tez hradcore, wiec się słucham organizmu bo po co mam cierpieć:-p


ps. ja miałam bardzo silene bóle brzucha jak się okazało około 12tc mam silne tyłozgięciemacicy, boli bo musi się wyprostować no i około 20tc już było dobrze, bo i macica piękna. Każda ciotka, babka mówiła że musi boleć, bo nawet biodra się poszerzają do porodu około 20tc wieć wszystko przed tobą :-p Druga opcja miałam lekką nadżerkę teraz jest ponoć ogromna - przez hormony od tego tez może boleć brzuch. Bo wszelkie ranki od prg teraz są bardzo przekrwione, a immunologia szaleje wiec i stany zapalne się robią chętniej..
 
Ostatnia edycja:
reklama
Jessie gratuluje! na pewno jest ciąża, wartość bety dobrze rokuje trzeba zbadać przyrost za 48h.
 
Beta hcg to nie estradiol a test ciazowy jest na obecność bety a nie estradiolu

Ale wiem o co kaman mi zajelo jakies 8 tygodni zeby uwierzyć a ze 14 zeby zaczac sie przyznawać a dopiero od niedawna sie ciesze :) to zrozumiałe :)
 
reklama
Stacy, mnie lekarz utwierdzal w przekonaniu ze takie bóle jak na @ są wręcz wskazane. Ja je mam nadal czasem i z tym byłam w piątek u innego lekarza i też powiedział ze to rozciąganie macicy i jej naturalne próby obkurczania...
 
Do góry