reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Agulla, moniusia - bardzo mi przykro, najważniejsze to nie poddawać się, chociaż agulla juz podjęła decyzję. ;-)

Moniusia kurcze te testy są okropne. Byłam pewna bo mnie nie zawodziły. Współczuje Ci bardzo.
Agula :-( kochana szanuję Twoją decyzję bardzo. Ale...... ja też taką mc temu podjęłam a za dwa dni stanęłam do dalszej walki :tak: To tylko tak na marginesie. Zaglądaj do nas a wierzę, że za jakiś czas zaskoczysz nas super wiadomością. Zresztą my widzimy się na fejsie.
Buziaki dla Was kochane.
 
Agusia Ty wiesz babo... Kciuki za Ciebie w dalszej walce. Obys odnalazla swoje serduszkowe dzieci. Bo z mama bedziesz swietna jestem przekonana. Prosze badz ze mna w kontakcie i odzywaj sie. Kibicuje Ci bardzo.
 
Dzięki kochane, już się łudziłam, a tu nic.. pierniczone testy, już nigdy! chociaż mnie to czegoś nauczyło..;)

agulla, ​życzę Ci, żeby wszystko Ci się ułożyło jak trzeba! Bylebyś była szczęśliwa :-) I właśnie, informuj nas co i jak, jakby M był przekonany to ja też bym teraz rozpoczęła już procedurę, nawet jakby się udało w międzyczasie na pewno bym nie zrezygnowała z adopcji, ale on niestety się troszku upiera, że to już jak wszystko zawiedzie. Ale gdybym zaczęła to chociaż bym miała ten plan B i coś by się działo, a tu nic. Potrzebuję komuś dać miłość tak, że hej. Tyle wiem ;)

anne, dziękuję, no mi też dr mówił, że z uwagi na fragmentację M też mogą występować poronienia..więc też jestem w grupie ryzyka.. eh, Na pewno się nie poddaję kochana tylko..


No właśnie nie wiem co robić od razu drugie podejście czy zrobić sobie przerwę m-c, dwa?..
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny - bardzo mi przykro. Liczyłam na ten wrzesień (w końcu to mój ulubiony miesiąc, jutro moje urodziny i zawsze przekazywałam dobrą energię na innych). Ale co Was nie zabije, to Was wzmocni...

Agulla
- jak tylko sama zaczęłam starania i dotarłam na forum, zawsze trzymałam za Ciebie kciuki. Niestety, matka natura potrafi być prawdziwą, zimną s*ką! Ale najważniejsze, że macie plan B. Trzymam kciuki za Waszą adopcję, mam nadzieje, że trafi do Was dziecko, które obdarzycie niewyobrażalną miłością, a ono odwdzięczy się tym samym. Zobaczysz, szczęście jeszcze nie raz się do Ciebie uśmiechnie. Trzymaj się i życzę Ci najlepszego! Daj nam kiedyś znać jak zakończycie procedurę adopcyjną, bo mam nadzieje, że wrócisz do nas z dobrymi informacjami;-) Duży buziak! :*
 
NO JASNY GWINT CO ZA FATUM NASZE FORUM NASZLO??!!!! :angry::-:)-( Przykro mi kochane , z calego serducha :( Monis tez wierzylam ze po tych kreskach jednak cos zaskoczy .. fakt , lepiej nie wierzyc w te testy po kilku godz :wściekła/y:. Najwazniejsze dziewczyny !!!! NIE ZALAMYWAC SIE TYLKO PO UPADKU SIE PODNIESC I DALEJ WALCZYC O SWOJE SZCZESCIE BO JEST TUZ ,TUZ ...
 
monia-na to pytanie nawet Guru Kate:-) ci chyba nie odpowie.;-) Poszczekaj;-) pare dni ,ochlon i odpowiedz sama sie znajdzie.W mojej madrej ksiazce ,ktora tak wczoraj reklamowalam,jest napisane,zeby nie odkladac tego na wiecznosc bo czas jest niestety naszym wrogiem a nie sprzymierzencem.Ja ide za ciosem:-)bo taka jestem i inaczej bym psychicznie padla. U mnie musi sie dziac!!! a Ty moze wrecz odwrotnie ?:happy:
 
anne, No tak :) No właśnie uświadomiłaś mnie, że u mnie też musi się dziać ;p Bo inaczej odbija ;p

Właśnie dziś już nie brałam wszystkich lutein itp. to dobrze chyba? bo trzeba odstawić, nie? I kiedy @ przylezie do mnie powiedzcie?

Bo jak chcę od razu iść za ciosem to pewnie na początku @ znów muszę się zjawić w klinice, więc trzeba się umówić, a z tym czasem ciężko.
 
monia-nie wiem jak to dokladnie w Pl jest bo ja w DE:-). U mnie bylo zawsze tak,przy dwoch poprzednich trans.ze 10 dpt robilo sie juz czerwono i ja na nic czekac nie musialam,lajza wczesniej przylazila niz byla chciana, potem czekalam do 23-25 dnia ,wtedy mialam kontrole na cysty,miesniak itp. Odczekalam pare dni ,az @ przyszla i od 3 dnia zaczynalam stymulacje. Ja k to mowi moja psiapsiola,..jajnikom musi spasc cisnienie po stymulacji:-):-):-) musza odetchnac. Zadzwon do kliniki,powiedz co i jak , napewno dowiesz sie co i jak dalej.
 
reklama
Dziękuję dziewczyny za mile słowa i wsparcie ☺jesteście dla mnie bardzo ważne mimo tego że to tylko forum .Decyzję o adopcji juz podjęliśmy bardzo dawno i na dzień dzisiejszy jesteśmy w połowie prodedury związanej z adopcja dzieciątko!jak narazie nie podejmuje kolejnej próby in vitro ale nie zarzekam się ze nigdy nie wrócę do tematu. Oczywiście będę was podczytywac i trzymać za was kciuki!
 
Do góry