reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Bety, ja na gonapeptylu nie dostałam @ i to też normalne, więc może wcale się u Ciebie nie rozkreci;) mnie lekarz uprzedził, ze może być @, może być plamienie, a może nic. Spokojnie :)
 
reklama
Moniusia - ja 21.08 miałam punkcję, transferu nie. Do tej pory nie dostałam @,a luteine skończyłam brać w sobotę. Dziś mój 31 dc. Wiecie, po tych stymulacjach itp. to @ może przyjść później niż zwykle. I na ogół jest bardzo bolesna i obfita. Przynajmniej u mnie.

Po antykach ja @ dostawałam po 2 dniach od odstawienia.
 
No właśnie bety możesz wcale nie dostać:)

To tak jak ja Hess, dziś 30 dc. i faktycznie mega boli, jak nigdy to przechodzę, zapowiada się 2 dni już jak nigdy, gorąco się robi.. mega się to przechodzi..
 
Moniusia ja nie brałam anty. Wcześniej przed crio brałam ale teraz nie. Mówicie, że może nie przyjść hmmm tonco.oma tam widział na usg, że już zaczyna się złuszczać. Sama widziałam to miejsce bo mi pokazywał. No nic jutro wizyta i wszystko się rozjaśni. Tylko już się nastawiłam na tą punkcję 14-15.09 a może wcale tak nie być.
Zawsze coś
 
Bety72 - z tego co wiem, to chyba ta @ nie jest aż tak potrzebna. Ponoć czasem lekarze zaczynają stymulację bez niej. Ale to już na pewno Ci wszystko Twój lekarz wyjaśni i zadecyduje. Nie martw się na zapas.

moniusia - ja też czuję się jakby miała już @ się pojawić, a tu nic. Niby mnie tam nie zależy na czasie ani nic, ale chciałabym mieć już ją z głowy ;) Myślałam, że jak odstawię luteinę to przyjdzie dość sprawnie, ale widać przyjdzie mi poczekać.
 
najki tak ja juz po konsultacjach i jestem stymulowana lekarz stwierdzil ze przycisniemy mocno jajniki i oprócz codzinnych zastrzykow od razu dostalam zastrzyk Elova, w wtorek podgladanie i zostaje juz w BS, takze zobaczymy co sie bedzie dzialo:-) najki trzymam za Ciebie kciuki mam nadzieje ze razem tym razemnam sie uda jak i wszytkim walczacym teraz dziewczyną;-)
Hess trudne decyzje przed Toba ale ja bym na Twoim miejscu skonsultowala sie w Novum ( z pco chyba Madziula tam zaszla) lub BS:-)
 
Ostatnia edycja:
moniusia ja po crio, odstawiłam od razu leki mimo, że gin kazał brać aż do @...i przyszła 1,5 tyg wcześniej :szok: była chyba normalna jeśli chodzi i obfitość i ból

teraz czuję ból od jakieś 5 dni, właściwie cały czas....choć myślę, że wczoraj bardziej bolało niż dziś......
dziś mój 10dpt.......nie zrobiłam bety, czekam na @ ..........mąż mnie namawia ale ja jestem pewna więc mi szkoda kasy...tyle już poszło w błoto......a odnośnie błota od 4 dni dość intensywnie brudzę wkładkę...wszystko idzie idealnie jak po crio

najki aaaaallle mooooocno kciukuję za Ciebie!!! trzymaj się....i kropka od jutra :)
 
reklama
Do góry