reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Czesc kobitki:-)

niedziela zaczyna sie od dobrych wiesci,to tygryski lubia najbardziej:-)

Aisha ten cien cienia ,to poczatek cudownych wiesci:tak:

Beta dopiero rosnie,test z moczu nie calonocnego (doczytalam)no i pytanie jakiej czulosci? Fakt jest ,ze bez Bety by nawet cien nie wyszedl,wiec kochana trzymamy dalej kciuki,ja dodatkowo kolana,moge caly dzien:-)bo sobie naderwalam miesien i sie prawie ruszac nie moge, moze chociaz tutaj sie przydam, TRZYMAM ZA WSZYSTKIE:-D
 
Annemarie co się stało Bidulko? :( Dzięki za miłe słowa Dziewczyny! Zobaczymy co to będzie dalej! A ja dalej nie wiem co z moją Złotą Piątką Maluchów pozostałych...wrrrr! Sama się dowiem we wtorek na becie. Wiecie co? Mam nadzieję, że beta będzie 3cyfrowa, bo przy 2cyfrowej miałam niepowodzenie....
 
Dzień dobry bardzoo J
Jak cudnie wejść tutaj i czytać takie informacje dziewczyny październik zaczął się bombowo oby tak dalej !!!!
Gagusia może lepiej się nie doszukiwać objawów , jak czytamy co dziewczyny Pisza to różnie bywa niektóre miały objawy i nic z tego inne zaś nie miały objawow i kropek został albo na odwrót także lepiej się chyba nie nakręcać w żadna stronę Także zaciskam kciuki i mam nadzieje ze brak objawów będzie dobrym znakiem !!!!!!!!!!!!!
Aisha !!!!! oby cień okazał się wysoka betą &&&&&&&&&&&
Anemarie co ty nawyrabiałaś z ta noga boroczku ????
Najki ten rok jeszcze zakończymy z przytupem :D nie może być inaczej ikoniec !!!!!!!
Bety oby historia się powtórzyła !!!!
 
fruit oby kochana :* oby! ;-)
aisha powoli, nieśmiało...ale gratuluję! :) no i czekamy na wysoką betę!

jakieś aktualizacje w kalendarzu ;) ???

PAŹDZIERNIK:

05: kachna84 - kontrola po udanym transferze :)
05: gagusia050 - druga weryfikacja - trzymamy kciuki za bętę!
06: emenems - ginekolog w Gdańsku
06: najki - criotransfer
06: Aisha_23 - wysoka beta:)
07: anika11 - wysoka beta!
07: Aisha_23 - wysoka beta!
08: annemarie - wizyta kontrolna przed crio
09: gagusia050 - III weryfikacja i wysoka beta!
12: emenems - kontrola ciążowa (rodzinny)
14: emenems - kontrola położna
16: moniusia - wizyta w trakcie stymulacji
21: Bety72 - podglądanie endo (19dc)

LISTOPAD:

yplocka1 - kolejne podejście, tym razem szczęśliwe!
Bety72 - criotransfer (20.11?)


Dla chętnych - do poczytania ;)
Raport podsumowujący pacjencki monitoring nad polskimi ośrodkami leczenia niepłodności. | Stowarzyszenie na Rzecz Leczenia Niepłodności i Wspierania Adopcji
 
Ostatnia edycja:
Aisha, powiem szczerze ,ze nic nie zrobilam...;-)ja niewinna jak Boga kocham.W zeszla niedziele bylismy na grzybach,wrocilsmy do domu i bylo po jabkach,a raczej po grzybach.:-(no i tak kustykam,do piatku znowu w chacie,jak nie bedzie lepiej nastepny tydzien zwolnienia,potem crio,,a moze bede w ciazy,pojde do szefa i wyleja mnie z pracy:-):-D:-):-D:-)dawno mnie juz tam nie widzieli.


Aisha, no widzisz jakbys miala test 10 to pewno byloby lepiej widac,ale jesli ten ci wyszedl w ciagu 5 min,a nie po 20 to jestes w ciazy:-)

A ja sie ciesze jak glupia na moj transfer,jak trzeba bedzie to i na kolanach tam pojde:-D:-D:-D
 
Fruit nie będę dziękować żeby nie zapeszyć.. chociaż szczerze mówiąc ciężko mi uwierzyć, że jeszcze może być dobrze.. po tylu niepowodzeniach :no:
najki 9 będę miała III weryfikację więc możesz mnie dorzucić do kalendarza... może z waszą pomocą jakoś się uda :-)
 
reklama
Cześć dziewczynki.
Asieńko moja wymiatasz :-D Tym razem jesteś pierwsza i bardzo się z tego cieszę.:tak:
Gogusia witaj. Trzymam kciuki &&&&&&&&&&&&

Najki wysłałam Ci info o dopiskę w kalendarzu. Swoją drogą jakiś ubogi ten kalendarz się zrobił bo był zastój w ciężarówach a te co są to już pokaźne brzuszki mają :-D

Miłej niedzieli. Buziaki
 
Do góry