reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Będzie dobrze.Nie nakręcaj się!:no:
A co do szyjki...ło mamo, nigdy nie zwracałam na to uwagi:eek: Wciskam co trzeba (tabsy) i szybko z niej uciekam :-D:zawstydzona/y:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Czesc dziewczynki, niedzielnie wrzucę wam dzisiejsze brzuchowe selfie :) które ma być dla was motywacja żeby nigdy się nie poddawać!
 

Załączniki

  • 1444562872347.jpg
    1444562872347.jpg
    14,8 KB · Wyświetleń: 95
Tu masz sykatynke:p
ImageUploadedByForum BabyBoom1444571179.465761.jpg

Nie ma przeciwwskazań do ćwiczen wrecz na odwrot - jak jest ok i lekarz pozwala to trzeba bo wtedy mniejsze dolegliwości ze strony nog kręgosłupa miednicy ... Ale ja cwicze ciazowo takze spokojnie :) bedzie czas na hardcorowe treningi po porodzie :)
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1444571179.465761.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1444571179.465761.jpg
    11,9 KB · Wyświetleń: 66
Hej laseczki :-)
Dziewczyny piękne te Wasze brzuszki i wcale nie takie duże :tak:
Troszkę rzadziej się teraz pojawiam na forum ale zaraz się ożywię - pewnie po wizycie. Teraz się nie chcę nakręcać bo jeszcze dużo czasu. Swoją drogą to jestem ciekawa jak tam moje 3 śnieżynki? Jakiej klasy? No i jaki plan ma doktorek? Czy zrobi np scratching endometrium?
Dużo tych niewiadomych ale zobaczymy po wizycie i oby nie było żadnych przeszkód po owulacji.

Trzymajcie się :-) Pa
 
Gagusia, czyli lekarka o której pisałaś to dr sz? No w invikcie niechętnie zlecają dodatkowe badania, jedyny lekarz, który to robi, to kunicki....
A propos invicty - lada chwila kończy się rok bezpłatnego depozytu naszych zarodków, nie wiecie jak to działa - czy trzeba dzwonić przedłużać? Chyba nie mogą ich zniszczyć, prawda?

Opłata za kolejny rok 400 zł. Ja się o to dokładnie pytałam i odpowiedzi są mętne, podobno wysyłają pismo o konieczności uiszczenia...
 
moniusia coś czuję, że tym razem to będzie to ;)
jakoś stawiałam, że anice się uda i się udało :) o Tobie też tak myślę :)

Dziękuję! ;) Kochana obyś miała rację i 3mam kciuki za CIebie również! Co do zdrowasiek, bo chyba Ty to pisałaś, że odmawiasz hihi, ja codziennie od dnia stymulacji odmawiam też, coś mnie tak naszło nagle..;p


Moniusia, teraz pójdzie jak z płatka! najgorsze czekanie i brak działąnia, a jak już dochodzi do stymulacji, to człowiek skrzydeł dostaje :))

Tak, to prawda :) teraz są skrzydła, ma sie wrażenie, że tym razem rozwali się system.. nooo wiadomo w tle jest - ee tam, pewnie się nie uda ;p Ale mimo wszystko chce się działać:)


sykatynka, emi, cudne brzuszyła :))))



Właśnie szukam jakieś koszuli nocnej na punkcję, bo same letnie mam ;) może zamówię już do karmienia hah, może coś przyciągnę ;p
 
reklama
Do góry