reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Zanetaanna moje AMH 2, 62. Miałam podane 2 bl. 2BB i 3BB. Też miałam hiperstymulacje ale u mnie rozwinela się dopiero po podaniu zarodkow.
 
reklama
kachna ja tam mysle, że z ta hiperka to róznie jest. Raz dziewczyny mają po 15 pęcholi i hiperkę wode w brzuchu itp.. A raz po 30 i hiperka jest łagodna :eek:Z tego co pamiętam ty miałaś jeszcze więcej niż ja tych komórek... Oby bliźniaki się trzymały mamusi a ty już po usg genetycznym? Bo jakoś mi umknęło...

Emi u Ciebie już tez dorodne dziecie:-)

zaneta ja jestem w 39tc, wiec na wylocie z forum. Jakos się przywiązałam i zostałam na dodatkowe 9 miesięcy tak samo jak Emi, kachna i reszta brzuchatków:-) U nas nie udało się za pierwszym razem, ale wielu osobom się udaje. Jak masz dużo zarodków to nie ma siły żeby implantacji nie było. Sa i takie przypadki tutaj gdzie na 2 komórkach się udaje i sa bliźniaki:-p A sa i takie ze potrzeba 6 transferów, żeby znalazł się ten jeden jedyny:-p
 
Zanetaanna udalo się za 3 razem :) . Nie mieliśmy nigdy mrozakow więc za każdym razem zaczynaliśmy od początku. Hiperke miałam przy pierwszej i trzeciej stymulacji. Przy pierwszej hiperke brałam leki i lezalam teraz trafiłam do szpitala na 5 dni bo było ze mną kiepsko ale jakoś przetrwalam, obyło się bez ściągania płynu.

Kate jeszcze nie miałam genetycznego, będzie na następnej wizycie 2. 12.
 
Tyle sie ciągnęła ta sama stymulacja , tyle czasu czekania na jakakolwiek oznakę , ze cos sie dzieje i teraz mam bardzo dobre przeczucie jak nie teraz to moze następnym razem . Ktoś sie nade mna zlitował i dał mi troszkę więcej tych zarodeczkow a one powodują , ze jestem silniejsza [emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️ życzę Wam szybkiego i cudownego rozwiązania [emoji8][emoji8][emoji8][emoji8]
 
kachna u was ten ostatni raz to udany z nawiązką :-) jak już zaskoczyłaś to podwójnie.. :-p Trzymam kciuki za 2.12 może już będzie wiadomo czy jest parka czy dwie baby albo dwie antenki:-p
 
Kate, aż nie mogę uwierzyć, że już za kilka dni napiszesz nam, że Młody już na świecie:) niesmowite to będzie przeżycie dla Ciebie i pewnie mimo całego strachu, bólu i innych negatywnych uczuć, powiesz nam, że to najpiękniejszy dzień, a uśmiech Kawalera wynagradza wszytsko :)

Zaneta, witaj! dobrze trafilas :)


karnet zakupiony, dwa treningi za mną. w styczniu lżejsza i zdrowsza podejdę do crio i... i mam nadzieję, że pozytywnie się zaskoczę ;)
 
Witaj zanetana:) bardzo dobrze trafiłaś:)
Kate ty już na ostatnich nogach :)
Anika karnet:D ekstra ja tez sie zbieram w żeby cos zrobic ze soba ale narazie mam same wymówki takze duzo motywacji i samozaparcia:)
 
anika chyba mnie przeceniasz:-p opisze jak było krwawo i strasznie. No i że nigdy więcej, zawsze chciałam mieć jedno dziecko. Ostatnio mi się zamarzyła dwójka, ale im bliżej porodu tym bardziej myślę że na jedyneczce zostanę. No i się zastanawiam nad położną, czy wykupić?? może poczuje się lepiej..bo pewnie w czasie porodu będę ryczeć z przerażenia... Straszny ze mnie cykor:-p
 
reklama
Kate, a masz gwarancję, że położna będzie w tym dniu dostępna? Moja koleżanka wykupiła, poród się przesunal, ta miała dyżur i nici z tego :/
Ja tam wierzę, że sobie poradzisz! Juz nie taz nam tu pokazywałas, zw silna z Ciebie babka, jak doradzalas innym. Choć z doświadczenia wiem, że łatwiej uspokaja innych niż siebie...
Jak mówi moją babcią "przyjdzie czas, będzie rada"! Ściskam!
 
Do góry