reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Prolutex-jest gesty dlatego ciezko "wchodzi" przewaznie pozostawia zaczerwienienie i moze szczypac, ale nie boj nic:-):-):-)damy rade. Ja go nie lubie ale w przeciwienstwie do dowcipnych globulek ma o wiele lepsze dzialanie i lepiej rosnie progesteron .
 
reklama
Ja mam za.sobą zastrzyki z puregonu, g onalu, ovitrellu, gonapwptylu, fraxiparinie i prolutexie. Wszystkie ok, choć najłatwiej igły wchodzą z fraxi i tych do stymulacji. Prolutex najgorzej, bo nie w ampulkostrzykawkach i igły osobno i.przez to okropnie długie... to mnie przerazalo! Ale się da ;)
 
Można ja tak robiłam tylko trzeba bardzo ostrożnie wbić iglę we fiolke a najpierw ją wydezynfekowac ale samo wpuszczenie lęku jest bolesne.
 
Emenems przesadzasz z tym głosem jest ok;-)już po zastrzyku dziś robiłam sama i tu uwaga...... nie było tak źle!!

Ale mam jeszcze pytanko odnośnie tego pena bo mi się wydaje, że mi nie styknie a może ja coś z tymi dawkami pokićkałam? Ja w rozpisce mam napisane że po 225 jednostek i tak też przekręcam na tym penie aż będzie 225. Dziewczyny czy ja robię dobrze a może powinnam przekręcić na 25 hmmmmm..... niech to zawsze coś
 
Ja uzywalam do Prolutexu zestawu do Bravelle,to chyba wasz gonal, funkcjonuje git a potem i tak mialam czerwony placek na brzuchu.Moj dok mowi ze mozna lagodzic kostkami z lodu.
 
Emenems przesadzasz z tym głosem jest ok;-)już po zastrzyku dziś robiłam sama i tu uwaga...... nie było tak źle!!

Ale mam jeszcze pytanko odnośnie tego pena bo mi się wydaje, że mi nie styknie a może ja coś z tymi dawkami pokićkałam? Ja w rozpisce mam napisane że po 225 jednostek i tak też przekręcam na tym penie aż będzie 225. Dziewczyny czy ja robię dobrze a może powinnam przekręcić na 25 hmmmmm..... niech to zawsze coś

Ja sama naciągałam strzykawki

Dzielna dziewczyna !:)
 
reklama
No właśnie nie wiem,polprzytomna byłam i nie zapytała a punkcji nie robiłmi aakurat mój doktor tylko inny. Kurczeale teraz tak czytam i oprócz tego prolutex mam jeszcze luteine 3x2 dopochwowo...kurde strasznie dużo ...ten gonal ddzień po no i progynowa 2x1
 
Do góry