reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Zapomniałam sie zapytać ile dni będziesz brać ? Ja miałam 5 dni puregonu , potem menupor i orgalutran 4 dni następnego dnia ovitrelle
 
reklama
24magda09 - przy podejściu do crio hiperka nie grozi, tylko przy stymulacji.

Z tym ananasem, to 2-3 dni przed i 3-4 dni po transferze trzeba jeść 2-3 plastry ananasa świeżego dziennie, nie więcej :)
 
LISTOPAD:
27: moniusia - konsultacja u Profesora
27: Edenlayn - badania prenatalne

29: anika11 - wizyta kontrolna przed crio
30: pkati - criotransfer :)

GRUDZIEŃ:
01:
missdior23 - transfer :)
01:
silvia84 - wizyta kontolna
02:
kachna84 - wizyta kontrolna
02: najki - wizyta kontrolna przed crio
02: zanetaanna- criotransfer :)
03: Edenlayn - USG połówkowe
07: Emenems - wizyta u położnej
08: 24magda09 - kontrola i USG przed transferem
16: Emenems - wizyta u lekarza rodzinnego
18: Edenlayn - wizyta kontrolna
22: DorotaMie - test genetyczny Nifty

grudzień: annemarie - stymulacja-punkcja-transfer-ciąża!!!:-)
yplocka1 - kolejne podejście, tym razem szczęśliwe


Monia czekamy na wieści kochana!!!!:)
Eden i od Was również :tak:

U mnie dziś same dobre wieści :-) mutacje OK i USG tarczycy również w porządku :)

Najki,
no to wszystko na to wskazuje ,ze trzeba cierpliwie czekac na wlasciwy moment,naturalnie ,tez nie zachodzimy w ciaze co miesic ,ale mozemy co miesiac w ciazy byc.:biggrin2: Bedzie dobrze kochana, mi lekarz wczoraj powiedzial...4 transfery i jedny ciaza,to wlasnie te 25 % .Tylko cierpliwosci,do tego opowiadal nam jeak czest stawia sie bledne diagnozy przy niedroznych jajowodach.Tu sie juz troche wkulam,bo okazuje sie ,ze one moga byc jak najbardziej tylko podczas opracji pozapychane sa skrzepami ,dlatego powinno sie takie badania potwierdzic...ale to sa wlasnie te "cudowne"przypadki kiedy dziewczyna ma 2 niedrozne i zachodzi naturalnie w ciaze...
My tez zaczynamy w przyszlym tyd,od nowa z nowa wiara i nadzieja:biggrin2::biggrin2::biggrin2:
Supcio anne! kciui za udaną próbę!:)
Ja na trzy transfery miałam dwie biochemiczne... Myślę, że moja wada macicy skutecznie uniemożliwia zarodkowi przetrwanie...Poza tym tylko jeden jajowód - i to niedrożny. Ostatnio zaczęłam się zastanawiać, czy jednak nie warto by było spróbować laparoskopowo go udrożnić? ale skoro zarodek ląduje bezpośrednio w macicy i mimo to nie udaje się, to i po ewentualnym udrożnieniu może się nie udać...Przemyślę to jeszcze w przyszłości:) teraz czekam na wizytę i transfer jakoś w drugim tygodniu grudnia :)
 
Ostatnia edycja:
LISTOPAD:
27: moniusia - konsultacja u Profesora
27: Edenlayn - badania prenatalne

29: anika11 - wizyta kontrolna przed crio

GRUDZIEŃ:
01:
missdior23 - transfer :)
02:
kachna84 - wizyta kontrolna
02: najki - wizyta kontrolna przed crio
02: zanetaanna- criotransfer :)
03: Edenlayn - USG połówkowe
18: Edenlayn - wizyta kontrolna
22: DorotaMie - test genetyczny Nifty
yplocka1 - kolejne podejście, tym razem szczęśliwe


Monia czekamy na wieści kochana!!!!:)
Eden i od Was również :tak:

U mnie dziś same dobre wieści :-) mutacje OK i USG tarczycy również w porządku :)


Supcio anne! kciui za udaną próbę!:)
Ja na trzy transfery miałam dwie biochemiczne... Myślę, że moja wada macicy skutecznie uniemożliwia zarodkowi przetrwanie...Poza tym tylko jeden jajowód - i to niedrożny. Ostatnio zaczęłam się zastanawiać, czy jednak nie warto by było spróbować laparoskopowo go udrożnić? ale skoro zarodek ląduje bezpośrednio w macicy i mimo to nie udaje się, to i po ewentualnym udrożnieniu może się nie udać...Przemyślę to jeszcze w przyszłości:) teraz czekam na wizytę i transfer jakoś w drugim tygodniu grudnia :)

Jeszcze ja ! 07.12 położna 16.12 rodzinny :)
 
sorki chyba do ciebie nawet ostatnio Silvia pisałam ty zaczynasz zastrzyki dobrze pamiętam? to twone pierwsze podejście?

Tak zgadza się Magda dzisiaj o 20.00 robie zastrzyk jeszcze zostały mi trzy do końca 1.12. mam wizytę, usg, krew i spotkanie z anestezjologiem i myślę, że już się dowiem kiedy punkcja i transfer już nie mogę się doczekać
 
Hess tak to już jest kiedy nietrzeba to małpa @ przychodzi oby przyszła i do walki ;) Sylvia no to już bliżej niż dalej ;) teraz to już z górki. dobrze ze przed criotransferem nie trzeba się kluc bo jak sobie przypomnę jak to było to aż ciarki mam brrrr...;)
 
reklama
Do góry