reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

ananas PONOC pomaga w ukrwieniu macicy i lepszym zagniezdzeniu zarodka, za duzo ananasa PONOC powoduje skurcze. Jesli dobrze sie orientuje i nic sie nie zmienillo nie ma zadnych potwierdzen medycznych na te teorie.smakuje na pewno:-)
 
reklama
ZANETAANIA a jakie bierzesz leki?widzę z kalendarza że też podchodzisz do crio? przez jaki czas bierzesz leki? bo ja biorę od wczoraj i 8.12mam wstawić się na usg i wtedy decyzja kiedy transfer. (jestem ciekawa kiedy to nastąpi)
 
Witam wszystkich...:-) Dziewczyny wczoraj zrobiłam pierwszy zastrzyk z prolutex i szczerze mówiąc jest dramat! Od wczoraj bola mnie strasznie jajniki jak przy hiperce dzwoniłamdo gina kkazał wziasc nospe i mówił że na pewno nie od tego ale sama nie wiem. Boje się dzisiaj zrobić że mi eksplodują jaja :-(
 
Hahahahah kate - nie wyobrażam sobie ze teoje dziecko spi - analizuje wszystko jak mamusia, na zimno hahaahah juz widze te oczy dookoła głowy :D i se kmini w tej małej glowce :D cudo widok
Tak zgadzam sie z toba ze cc acut jest najgorsze, bo sie przechodzi przez oba porody. U nas na styczniowkach wlasnie tak było ze dziewczyna do 7/8 cm doszła i nagle tętno dziecka zanikło i ja na szybko cieli do trgo pod narkozę bo nie było czasu na zzo. Takze swoje przeżyła - jak bedzie tego wlasnie nie wie nikt .

Tak mam 1,5 ale uwazam to za szybko bo zrobili tunel rok temu i droga o 30 km sie skróciła :D
 
Kuzynka mojego męża która mieszka w Szkocji miała rodzić naturalnie ale niestety po kilku godzinach porodu dziecku też zaczęło zanikać tętno i robili jej cesarke na szybko zanim znieczulenie zaczęło dobrze działać i po jednej stronie wszystko czuła. Po prostu koszmar. Był to jej drugi poród z takimi komplikacjami w Szkocji ale lekarze cały czas umierali się na naturalny. Już nigdy nie będę narzekać na naszą służbę zdrowia w porównaniu do Szkocji to u nas jest super.
 
Ta kuzynka pierwsze dziecko miała bardzo duże ponad 4 kilogramy a ona jest drobna ale lekarze upierali się na sn, pomimo że wody jej odeszły to i tak jej nie przyjęli do szpitala bo nie było rozwarcia dopier następnego dnia trafiła na pogodowke po kilkunastu godzinach skończyło się kleszczami a ona była rozdarta od przodu do tylu. Potem ją tak mocno pokazywali, że nie mogła wspolzyc z mężem bo to był straszny ból chyba dopiero po roku wszystko się rozciagnelo. Podziwiam ją, że zdecydowała się na drugie dziecko.
 
reklama
lilka w ciągu dnia jest zlote dziecko, ale co z tego jak np. teraz karmienie cycem z 30min bo zasypia przy cycku, przez to musze dokarmiać jeszcze butlą bo nie wiadomo ile z cycka zjadł. Potem przewinąć trzeba, coś zjem odciągnę pokarm, wysterylizuje laktator, młody musi mi tyłek pozawracać między czasie :-p i juz prawie 3h minęły zero drzemki :-(M jeszcze jest w domu to na zmianę wstajemy, ale już staram się ogarnąć sama bo on wraca do pracy. A ja nie wiem jak to teraz będzie, bo obiad trzeba ugotować, ubranka uprać i uprasować.. przydałby mi się mama albo teściowa tak na pól etatu chociaż:-p
 
Do góry