reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
ZANETAANIA a jakie bierzesz leki?widzę z kalendarza że też podchodzisz do crio? przez jaki czas bierzesz leki? bo ja biorę od wczoraj i 8.12mam wstawić się na usg i wtedy decyzja kiedy transfer. (jestem ciekawa kiedy to nastąpi)

Madzia ja biorę od pierwszego dc progynova napocztku 3x1 od 4dnia 4x , od 14dnia cyklu dodatkowo utrogest 3x2 dowcipnie[emoji23] w środę transfer czyli 21 dc.
 
Cudownie , cichutkie gratulacje .
Ewelinka Ty miałaś crio ? Jeśli tak to napisz i Ty jakim tokiem szłaś . [emoji8]

Miałam podane świeżego zarodka zaraz po punkcji , to jest moje pierwsze podejście inv . Mam nadzieje , ze wszystko dobrze będzie przyrastać , szczerze mówiąc nie mam żadnych objawów , troszkę czasami podbrzusze . Ale dostałam opryszke we wtorek już to cholerstwo wyszło a w poniedz trochę krew z nosa na chusteczce była .

Jeszcze nie dziękuje , żeby nie zapeszyć [emoji6]
Mam jeszcze jeden test , jutro zrobię
 
A tu mój teścik , kreska słaba , ale widoczna ImageUploadedByForum BabyBoom1448732075.923079.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1448732075.923079.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1448732075.923079.jpg
    14,7 KB · Wyświetleń: 114
reklama
Do góry