reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Hej dziewczyny ja juz po dwupak we mnie
Teraz leze i pchane
Transfer był bezbolesny trwało wszystko około 10 min niestety nie było zadnego monitora obok mnie i lekarze po prostu wsadzili kanule i po sprawdzali czy jest pusta jak by nie była to by podeszli drugi raz...
Po transferze odrazu Pani doktor pozwoliła mi wstać nie było leżenia 15-20 min tak jak u niektorych z was... Nie musiałam miec tez pecherza polpelnego poszłam przed zrobic siusiu bo mnie bardzo cisnęlo i tyle
Teraz czekamy...

Zaciskamy kciuki za Najki i Żanetke
 
moniusia wybacz, ale pier...... Ci twoi lekarze. Po 1 DHEA jest dobrym pomysłem, może pomóc. Jednak oprócz DHEA ja bym zmieniła protokół, zanim zaczną się wypowiadać na temat jakości twoich oocytów. Protokół ma ogromne znaczenie, np. na forum było dziewczę gdzie długi protokół był bleee na 6 zapłodnionych occytów jeden i tylko jeden zarodek słaby 1BB. Zmaina protokolu i na 5 zapłodnionych komórek cztery zarodki najwyższej klasy 4BB. Niby morfologia nie zawsze przekłada się na jakość zarodków, ale zmiana protokołu pokazuje ewidentnie że coś było na rzeczy.
Długi protokół, to istna burza hormonalna, krótki delikatnie wyłącza przysadkę. Druga sparawa - leki, mamy różne leki do stymulacji, czasem rekombinowane FSH/LH, ekstrahowany z moczu kobiet xczasem samo FSH. Jeszcze są leki syntetyczne do stymulacji, no i wele innych opcji. To nie jest tak , że każdy lek to menopur czy gonapeptyl tylko o innej nazwie handlowej. Zatem zmień lekarza bo mi tu lenistwem pachnie... No i jeszcze jedna rzecz, stymulacja może być przez 14dni po 300j. Z taka dawką hormonów muszą jajka być, najwyżej hiperka będzie. A jak nie to przetestować jak Hess, cykl z clo. Kiedys na początku ivf stymulacje były prowadzone clo. No i oocyty z naturalnych cykli a stymulowanych to nie te same komórki!! Zatem zmein lekarza :-p
 
pkati, na bank ciąża ;))


kate, nie no on mówił coś o zmianie protokołu.. ale no tyle co powiedział to to, że narazie dhea i koenzym, i za 3 m-ce dalsze kroki leczenia. Nie zmienię kurcze, bo naprawdę on jedynie coś tam szuka i naprawdę obeznany jest..
No, ale wypowiedział się faktycznie na temat jakości.. że właśnie na to wskazuje to wszystko..

I mamy się skontaktować z nim przez klinikę, bo zlecił M. badania LH, testosteron i chyba coś jeszcze. Bo M. bierze pregnyl, urolog mu zlecił, ale bez badań.. i teraz LH wyszło bardzo niskie i ciekawe co powie czy brać te zastrzyki czy nie.. Już nie ogarniam tego wszystkiego...operacji też nie kazał mu robić na żylaka, bo mówi, że za mały, a z kolei jak czytam to ten niski poziom LH wskazuje na jakąś chorobę jąder, a u niego pasuje ten żylak.. Bosz nie wiem.. czy ja nie mogę po prostu już zajść w ciąże i nie martwić się tymi pierdołami ;OOOO


Cóż za suwak <3333 już 2 tygodnie ;O
 
reklama
Do góry