reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Iwka, Zuzanka, Marcikuk
dziękuję kochane za odpowiedź no właśnie widzę że co klinika to inaczej więc muszę przetestować na własnej skórze. Zresztą zdecydowałam jednak nie brać dziś tego decaptylu lecz poczekac jeszcze miesiąc na poprawe wyników mojego M. Niestety z powodu chlamydi miał uszkodzone DNA plemników, ale na szczęście po 1,5 miesiaca od czasu zakończenia leczenia nastąpiła poprawa o 30 % a przez kolejny miesiac o 8 %. Poczekamy więc jeszcze miesiąc może następi taka poprawa że nie będzie potrzebne nasienie dawcy o czym marzę. Zatem przyłącze się do wrześniowych invitrówek, we wrześniu mamy 10 rocznice ślubu, może w końcu zdarzy się cud :-)
 
reklama
a ja raczej odpadam ... dzisiaj po południu zaczęłam plamić :sorry2:
chyba mam dość i muszę zastanowić się nad własnym życiem .....

za pozostałe trzymam mocno kciuki i życzę powodzenia
 
a ja raczej odpadam ... dzisiaj po południu zaczęłam plamić :sorry2:

Kochana moja, takie plamienia sie zdarzaja, nawet jak w ciazy sie jest, jeszcze nic straconego.
A gdyby rzeczywiscie, nie daj Boze, nie udalo sie, to jeszcze nie koniec swiata-> musicie dalej probowac. Czasami o swoje szczescie trzeba troszke dluzej powalczyc, ale warto-> nie poddawaj sie!!!
Tule Ciebie mocno, mocno
 
Asik
mam jeszcze pytanie do Ciebie, bo widzę, że podchodziłaś do IMSI-FAMSI, czy możesz napisać co było wskazaniem ? Czy twój M robił SCSA lub SCD żeby sprawdzić jaki jest stopień fragmentacji DNA plemników? A jeśli tak to jaki miał wynik? Mam nadzieję że to nie za bardzo osobiste pytania i będę wdzięczna za odpowiedź :-)
no co Ty...tak moj maz robił badanie fragmentacji DNA plemnika i wyszlo powyzej 20%pozatym pozostałe badania tez nie były oki stad taka nasza decyzja..my sami podjelismy dec ze to chcemy a ginka sie zgodziła bo rownie dobrze moglibysmy miec ICSI ale stwierdzilismy ze chcemy zrobic wszystko jak najlepiej.

iwka spokojnie boli bo macica sie rozciaga :-)
ptencer dziekuje kochana :tak: a co tam u was jak sie czujecie??
 
a ja raczej odpadam ... dzisiaj po południu zaczęłam plamić :sorry2:
chyba mam dość i muszę zastanowić się nad własnym życiem .....

za pozostałe trzymam mocno kciuki i życzę powodzenia

kochana nie poddawaj sie ..,jeszcze nic nie wiadomo wiec mi sie prosze nie dołowac ! buzka
 
Witajcie dziewczyny:)

Asiiek- co ja widzę w sygnaturce :)))
c029.gif


GRAAAATUULUJĘ!!!!!!!!!!!!!
GRATULUJĘ JAK NIE WIEM CO!!!
c007.gif
c007.gif
c007.gif


ALE super,że Wam sie udało-ściskam mocno i ciesze się z Tobą:))

wszystkim z fasolkami zyczę spokojnej ,szczęśliwej ciąży
wszystkim oczekującym wysyłam tonę cierpliwości bo tego najbardziej brak przy staraniach...


Ptencer- Ciebie też ściskam ..pogłaszcz dzieciaczki:):-)
pozdrawiam słonecznie!!
 
reklama
Do góry