reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
właśnie dostałam tel. z kliniki- pęcherzyków, jak grzybów po deszczu, do tego FSH ponad 7000, więc dzisiaj mam wziać ost. zastrzyk z antagonu + zastrzyk hCG (u mine nazwany trigger) a w poniedziałek pobranie jajeczek:) mam nadzieję, że sa w dobrej formie I będzie ich duużooo do mrożenia:)
Niestety brzuch mam nabrzmiały jak balon I boli od czasu do czasu. Ale jestem dobrej myśli:)
Jedno mine tylko zastanawia- po co mam jeszcze dziś brać antagon, skoro 2,5 godz. później mam zastrzyk z hCG??
Mam nadzieję, że wiedza dobrze, co robia;)

Wiedza co robią, wiedza wiec głowa do góry. Mnie odstawili jeden zastrzyk przed pobraniem (gonal) ale brałam ten poranny w dniu w którym miałam ostatni ten hCG. Pij dużo wody to pomaga ile tylko jesteś w stanie w siebie wlać. Ja tez mialam bardzo duzo pęcherzyków bo kolo 30 z kazdej strony ale pobrali tylko 20. Niestety zamrożone są tylko 4 ale to już wina plemników jakieś strasznie leniwe były, podstawili im jajeczka pod nos a im się nie chciało przebijać :)
Powodzenia!!!
Czy wiesz już jakie znieczulenie będziesz miała??? I czy masz w ogóle jakies do wyboru???
 
LOLITKA - no MEGA gratulację!!!!!!!!!! Nie da się po cichu;-) Kochana strasznie Ci kibicuje ( jak nam Wszystkim) Cud nie cud zwał jak zwał!!!!!!!!!!!!! SUUUUUPPPERRRRRRRRRRRR i tyle.

JA mam małego doła popłakałam sobie troszkę....bo szwagierka urodziła właśnie syna.....i tak mnie dopadło! Jescze bardziej nie mogę się doczekać kiedy ja będe podchodzić bo złość mnie zeżre chyba:crazy:
 
Witam wszystkie
biggrin.gif
mam pytanie do tych co miały robione badania genetyczne. Jak to mniej więcej wygląda czy robione są na NFZ czy tylko prywatnie. Jeśli prywatnie to ile to kosztuję. I jeśli wyjdą te badania źle to czy da się to jakoś leczyć?
 
*Meg* - nie płacz kobitko ciesz się ciotka zostałaś. Wiem ze z jednej strony na pewno sie cieszysz a z drugiej zadajesz pytanie kiedy wreszcie ja?? my wszystkie wiemy co to znaczy jak wszystkie znajome dookoła rodzą a ty jedna nie. Niestety my musimy cierpliwie poczekać na nasza kolej. Ale w końcu sie uda bo nie może być inaczej. W końcu zobaczymy upragnione dwie kreseczki.
 
cześc dziewczyny, dawno się nie odzywałam, ale teraz muszę coś napisać:
lolitka G:-)R:-)A:-)T:-)U:-)L:-)U:-)J:-)Ę
to co, do sześciu razy sztuka:-D, jeszcze raz wielkie gratulacje nasza EKSPERTKO.
Oczywiście innym dziewczynom zaciążonym również WIELKIE GRATULACJE.

A u mnie nastąpiła zmiana kliniki na Bocian w Białymstoku, mam nadzieję, że szczęśliwie,mąż powtórzył badanie nasienia i morfologia wyszła 8%:szok:, przypomnę, że w Invimed morfologia wyszła 0%, a po szczegółowym badaniu MSOME nawet sugerowano nasienie dawcy, sama już nie wiem co o tym sądzić. Natomiast u mnie coby nie było za pięknie FSH wyszło 18,90:wściekła/y: w 3dc, na szczęście w jednym jajniku lekarz widział 5 pęcherzyków antralnych, natomiast drugi jajnik gdzieś wcieło, nic nie widział na USG. I decyzja, że zaczynamy pod koniec sierpnia.

Miłego weekendu
 
Lolitka na bank będzie miała śliczne różowe bliźnięta, bo jej zawirusowałam leki :D Betka będzie mega :))

ANOWI32 Bocian to bardzo dobry wybór, jesteś w dobrych rękach. Będzie Cię prowadził dr. Mrugacz?
 
dziekuje wam wszytskim za cieple slowa...

ja jeszcze sie nie ciesze bo od 3 dni mam 2 kreski, ale sa blade i nie ciemnieja...bete dopiero moge zrobic w srode wiec to czekanie jest z deka wnerwaiajace. ale coz - sie naczekalam tyle na kreski to i na bete sie doczekam... oby tylko pozytywna i oby rosla

to moj 11 dpt, transfer w 3 dobie

anowi - ty nie rob juz tej morfologii bo po co ci to? musisz robic icsi lub imsi i wtedy morfologia cie nie obchodzi. u mojego teraz znowu znalezli kilka sztuk - ale wystarcza do ciazy
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry