reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Powtórzę w piątek, ale nie mam złudzeń. Żeby chociaż była na poziomie 1 - jak u Pingwinka. Ale 0,1?? Ktoś widział kiedyś coś takiego? Nawet poprzednim razem miałam większą - 0,3 - i tak żenującą, ale zawsze większą
 
Powtórzę w piątek, ale nie mam złudzeń. Żeby chociaż była na poziomie 1 - jak u Pingwinka. Ale 0,1?? Ktoś widział kiedyś coś takiego? Nawet poprzednim razem miałam większą - 0,3 - i tak żenującą, ale zawsze większą

Tak, ja widziałam, miałam taką samą bętę. Przykro mi :-( Powtórz betę dla pewności.
 
Fusun, ja też widziałam chyba nawet mniejszą, bo miałam taki znaczek < , czyli poniżej 0.1 i to trzy razy ... a ostatnim razem na pierwszej weryfikacji miałam 0, a po kilku dniach już prawie 60, więc wcale nie wszystko stracone, ja nadal trzymam kciuki
 
Powtórzę w piątek, ale nie mam złudzeń. Żeby chociaż była na poziomie 1 - jak u Pingwinka. Ale 0,1?? Ktoś widział kiedyś coś takiego? Nawet poprzednim razem miałam większą - 0,3 - i tak żenującą, ale zawsze większą

Fuon, ja tez widzialam i to za kazdym razem jak robilam bete zawsze 0,1, wiem ze to zadne pocieszenie dla Ciebie.Bardzo mi przykro wiem co czujesz:( a ktory to dzien po transferze moze jeszcze ruszy ja robilam w 10 pt i nie ruszyla juz poźniej....
 
reklama
Do góry