reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Macica dwurożna

Hej kochana myślałam ostatnio o Tobie i zastanawiałam się czy wszystko u Ciebie okej!
U mnie bejbik narazie też się rozwija ale też miałam słabe wyniki PAPPy! Zdecydowałam się na amniopunkcję (białko Pappa wyszło mi na poziomie 0,297...) No i w związku z podejrzeniami o problemy z łożyskiem mam włączony acard 150.
A wyniki amnio w tym tygodniu już powinny być - stresik jest.
A termin mam na 16 stycznia ale nie wiem do końca na ile jest dokładny i jak się sprawdzi.
Ten krwiak u Ciebie nie brzmi zbyt wesoło 🙄 Uważaj na siebie, mam nadzieje, że wszystko będzie dobrze ❤️❤️❤️
Ja wizyty mam bardzo różnie bo po tej amniopunkcji miałam dodatkowe , żeby sprawdzić czy wszystko okej.
Bardzo się cieszę, że z dzieckiem wszystko dobrze. Amnio też na pewno wyjdzie dobrze. Może u nas na te złe wyniki PAPPA ma wpływ genetycznie nasza macica plus problemy z łożyskiem u Ciebie, a u mnie krwiak, wiek, ryzyko stanu przedrzucawkowego). Też miałam ciut wyższa tylko PAPPA, ale bałam się amnio i wybrałam NIFTY (liczę, że skoro wyszedł dobrze plus usg genetyczne wyszło idealnie to dziecko jest zdrowe). Też mam Acard włączyć w tym tygodniu (w ostatniej możliwej chwili, przez krwiaka). Daj znać proszę koniecznie po amnio. Ja mam termin na 3 lutego, wiec niedługo później. Trzymaj się dzielnie i myślmy o sobie ciepło 🙂 Będzie dobrze!
 
reklama
Bardzo się cieszę, że z dzieckiem wszystko dobrze. Amnio też na pewno wyjdzie dobrze. Może u nas na te złe wyniki PAPPA ma wpływ genetycznie nasza macica plus problemy z łożyskiem u Ciebie, a u mnie krwiak, wiek, ryzyko stanu przedrzucawkowego). Też miałam ciut wyższa tylko PAPPA, ale bałam się amnio i wybrałam NIFTY (liczę, że skoro wyszedł dobrze plus usg genetyczne wyszło idealnie to dziecko jest zdrowe). Też mam Acard włączyć w tym tygodniu (w ostatniej możliwej chwili, przez krwiaka). Daj znać proszę koniecznie po amnio. Ja mam termin na 3 lutego, wiec niedługo później. Trzymaj się dzielnie i myślmy o sobie ciepło 🙂 Będzie dobrze!
@85_Olga Spieszę donieść że przyszły wyniki amniopunkcji: zdrowy chłopiec 🥰 ❤️ 🥰 Bardzo mi ulżyło, mam nadzieję że już w tej ciąży więcej radości będzie niż zmartwień :))
 
Cześć, jestem posiadaczką dwurożnej macicy, 4 lata temu zostałam mamą ślicznej i zdrowej dziewczynki... zaszłam w upragnioną drugą ciążę i wszystko było dobrze, brałam luteinę, nie miałam krwawień, ostatnio przy rutynowym badaniu dowiedziałam się, że serduszko mojej córeczki przestało bić (17tc) podobo przestalo bic znacznie wczesniej ... jestem załamana... czy macie w okolicach Wrocławia do polecenia specjalistę, kto zajmuje się tego typu wadami?
 
Cześć, jestem posiadaczką dwurożnej macicy. 4 lata temu zostałam mamą świetnej dziewczynki, ciąża bez żadnych komplikacji, po tym czasie zdecydowaliśmy się na drugie dziecko, zaszłam w ciążę I ostatnio przy rutynowym badaniu dowiedziałam się, że serduszko mojej córeczki przestało bić (17tc)... podobno przestało bić wcześniej. Jestem załamana i moje serce jest w szczątkach... Mam pytanie, czy macie do polecenia specjalistę w okolicach Wrocławia, kto zajmuje się tego typu wadami? Z góry dziękuję za odpowiedz...
 
Do góry