reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

optymistycznie starające się

Dołączył(a)
14 Kwiecień 2005
Postów
2
Witam serdecznie wszystkie starające się :)

u nas starania podjete już jakis czas temu :( niestety bez rezultatu na razie i po badaniach oboje jesteśmy :) i na razie brak efektu
(ale ja nie cierpliwa jestem)

ale jak to sie mówi nie trzeba sie załamywać bo dzidzia widać wie sama doskonale kiedy ma sie pojawić

i takiej wersji wolę sie trzymać

Pozdrawiam cieplutko
jakobinka
 
reklama
Witaj JAKOBINKA w Naszym gronie.Fajnie ,że do Nas dołączyłaś.Życzę szybkiego zafasolkowania.
 
Jakobinka- witaj-!cos nam zniknęłas ;)..oj intensywnie widzę się starasz ;D.., ze dla kumpelek z BB nie masz czasu :(
Pozdrawiam i życze owocnego fasolowania:)!
 
Puk puk - Jakobinka , Dorka chyba ma rację chyba starasz się intensywniej  niż my ;) odzywaj się do nas. :-*
 
witam, witam! życzę powodzenia w staraniach, my z mężusiem staramy się od września 2004 i jak narazie nic..
 
Nie przejmujcie sie dziewczynki..lekarz mi dzis powiedział..ze..jak na mnie..100% zdrowiutkiej.."idealnej"rodzicielki..bywa 70-80%szans poczęcia przy dniach płodnych..
Powiedział-starac sie..życ..myślec o ..np...pogodzie..nie blokować nic w główce:)..i wszystko sie uda:)
 
reklama
Do góry