reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

PRZYGOTOWANIA do STARAŃ Styczeń 2016

Megi93

Fanka BB :)
Dołączył(a)
15 Lipiec 2015
Postów
634
Miasto
Lublin
Hej dziewczyny :) przylaczajcie się jeśli zamierzacie od nowego roku zacząć starania o dzidziusia :) wiadomo ze przygotowania są równie ważne co same staranie tak więc zapraszam :) piszcie co macie zamiar robić, przebadać siebie, partnera, zmienić dietę, zacząć ćwiczyć? Może jakiś mały remoncik , bo wiadomo, że przygotowanie do tego wspaniałego czasu to nie tylko sprawa ciała :) kto się przyłącza? :)
 
reklama
Mój cykl zaczął się 27.08 w tym cyklu mam zamiar zbadac sobie Progesteron w 21dniu. W następnym będę badać inne hormony. Do stycznia postaram sie polepszyć "dietę" moja i narzeczonego, ja dodatkowo chce uprawiać regularnie sport, nie chodzi o zgubienie kg tylko o poprawę kondycji i zdrowia. Co do suplementów biorę tylko kwas foliowy i mam nadzieję że nie będzie potrzebne nic więcej. Myslalam tez nad Castagnusem ale poczekam do wyników badań, jeśli będzie z nimi coś nie tak będę je konsultować z lekarzem. Resztę witamin i minerałów będę starac się uzupełniać zdrowym trybem życia :)
 
Ostatnia edycja:
jak by co to ja mam na staraczkach watek otwarty dla dziewczyn na przerwie od staran, tez laski tam pisza, bo kilka ma przerwe :-) ja chce zrobic po nowym roku kilka badan min prl
 
Do góry