reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

lovely

Fanka BB :)
Dołączył(a)
5 Styczeń 2009
Postów
360
Czy są na forum kobietki które planują starania za kilka miesięcy, tak aby zostać mamą w 2011roku? :-)
Jeśli tak to zapraszam do dyskusji ;-)piszcie jak się przygotowujecie do zajścia w ciążę i dlaczego chcecie akurat za te kilka miesięcy się starać? :-)

Ja osobiście chcę zacząć staranka w czerwcu jak tylko skończy mi się sesja w szkole:sorry:

Mam nadzieję, że nie pośpieszyłam się z wątkiem, bo pewno formalnie powstanie on gdzieś w kwietniu 2010r. no ale chciałabym już pogadać z dziewczynami które mają podobne plany do moich :tak:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
hej
ja tez chce zostac mama ( po raz drugi )w 2011 roku.
w czerwu (lub wrzesniu) koncze studia
mojego synka urodzilam w grudniu 2008, na czwartym roku studiow.
mielismy robic tylko dwa lata przerwy miedzy dziecmi, czyli powinnismy zabierac sie do roboty w styczniu lutym 2010, ale jednak postanbowilismy dluzej nacieszyc sie synkiem - "jedynakiem"
beda wiec 3 lata roznicy
poza tym my bedziemy sie starac tak jak w przypadkyu synka miedzy styczniem a marcem, bo chce rodzic miedzy wrzesniem a grudniem najpozniej
moglisbysmy starac sie wczesniej, wowczas dziecko przyszloby na swiat np. w kwietniu, maju 2011, ale nam akurat na narodizny podba sie okres jesienny, gdy nie ejst jeszcze bardzo zimno, ani juz goraco jak w przyapdku mieisecy letnich :)
pozdrawiam serdecznie!
 
Witam:)
Bardzo fajnie że powstał już taki wątek,podoba mi się i fajnie byłoby gdyby znalazło się jeszcze więcej dziewczyn które planują bobasa na 2011 rok.Ja jestem jedną z nich:)Mam już jednego synka który urodził się 1go stycznia 2007 i postanowiliśmy że o kolejnego bobasa będziemy starać się w 2010 roku tak aby na świat przyszedł w 2011 a to dlatego że nie mieszkam w Polsce,nie mam pomocy rodziców czy ciotek i sami musimy sobie radzić.Alan za 1,5 roku pójdzie do szkoły to będzie rok 2011 a ja mogłabym w tym czasie zajmować się maleństwem a mąż oczywiście będzie chodził do pracy.Taki jest mój plan:)Starania planujemy zacząć około wakacji albo chwilę po wakacjach jak na razie od 3 miesięcy nie biorę tabletek bo odstawiłam aby oczyścić organizm i jakoś się przygotować:)
Pozdrawiam!
 
nam akurat na narodizny podba sie okres jesienny, gdy nie ejst jeszcze bardzo zimno, ani juz goraco jak w przyapdku mieisecy letnich :)
pozdrawiam serdecznie!
to odwrotnie niż u mnie :) my byśmy chcieli aby dzidzia urodziła się najlepiej w lipcu, bo w czerwcu kończę szkołę :) ale jak była by dzidzia wcześniej to nie widzę problemu, albo bym starała się skończyć szkołę i radzić sobie z dzieckiem, albo po prostu urlop dziekański wezmę :)

agnieszka.kk to będziemy starać się i wspierać na wzajem, bo ja też bym chciała jakos tak w wakacje zacząć :)

Jest już nas 3 - zapraszamy kolejne przyszłe mamuśki do rozmowy :)
 
tak tak zapraszamy kolejne mamy aby podzieliły się z nami swoimi planami starań:)
lovely pewnie że będziemy się wspierać przecież po to tu jesteśmy i bardzo się cieszę że taki wątek powstał:)

a jak wam mija popołudnie?
my już po obiadku i siedzimy przed tv a jutro do pracy heh :rofl2:
 
Ja coś przeziębiona jestem, ale całe szczęście że zajęcia mam dopiero na 14:00 to zdążę się wyspać i wykurować od rana ;) a teraz próbuję się uczyć ale mi nie wychodzi ;)

A co do dzidzi to ja bym bardzo pragnęła już teraz, ale niestety nie jest to najlepszy czas... ale za kilka miesięcy jeśli wszystko pójdzie po mojej myśli, to nie będzie przeszkód żeby zacząć starania :D
 
agnieszka.kk to będziemy starać się i wspierać na wzajem, bo ja też bym chciała jakos tak w wakacje zacząć :)

Jest już nas 3 - zapraszamy kolejne przyszłe mamuśki do rozmowy :)

to i ja sie dolacze do chcacych zostac mama w 2011r:-):tak::-)i tez marzeniem moim bylo by rodzic gdzies tak w maju 2011:-D
 
Witam was:-D
Pozwolcie ze do was dolacze:tak:Co prawda jeszcze nie wiem kiedy dokladnie zaczniemy sie starac o rodzenstwo dla Dominika, ale napewno to nastapi:tak:Niestety mialam nie mila sytuacje ale nie bede tutaj pisac o niej:-(Ja planuje zaczac sie starac gdzies za pol roku, wiec dzidzi urodziloby sie w 2011 roku:tak:
 
Cieszę się że jest nas co raz więcej:)
Joanna MK fajnie że zawitałaś do nas,fajnie bo jest nas co raz więcej:)
Kama83 bardzo mi przykro domyślam się jaka była Twoja nie miła sytuacja,opis pod suwaczkiem mówi sam za siebie,tak bardzo mi przykro ale bądź dzielna i nie trać nadziei :)

miłego wieczoru!
 
reklama
Joanna MK, Kama83 fajnie że dołączyłyście kobietki :)

Widzę wszystkie już macie dzieci i będziecie się starać o drugą pociechę, wiecie jak to jest, jak dbać o siebie, jak czytać ruchy dziecka itp! a ja jeszcze tego nie przeżyłam i strasznie się boję, że jak przyjdzie co do czego to sobie nie poradzę...
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry