reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
jestem i ja :)
ale jakas zamulonaaaaa...



Witam kochane :-)

Przepraszam za taką długą nieobecność :-( ale byłam w szpitalu :-( :-(
a nie maiałam do zadnej z was nr :-(



dobrze , ze wszystko juz jest ok !! i Rafalek rosnie :)

hej kochane jestem na chwilke :) mam dziwne pytanie, dla tych ktore nie prowadza wiekszych obserwacji, czy w drugiej fazie cyklu zmieniaja wam sie odczucia podczas seksu ? ja wczoraj czulam jakby u samej gory korek miala i juz dalej nie ma opcji a wiem ze normalnie sie da, podbrzusze mnie od wczoaj pobolewa, a dzisiaj ze tak powiem nawet termomentr ciezko bylo wsadzic, czy to normalne ?

ja mam tak samo ... co faza to inne odczucia tam na dole , czasami to tak jak piszesz jakbym korek miala i sex tez za przyjemny nie jest wtedy :/
mysle , ze to normalne , ja zadnych problemow nie mam... poprostu w cyklu tam sie wszystko zmienia :)

Właśnie mój ojciec dzwonił, że moja nastoletnia siostra jest zawieszona w szkole - próbowała podpalić koleżankę :szok:

kurrrrr... nawet nie wiem, co powiedzieć...

mama zostaje dzisiaj w domu, mają za godzinę spotkanie z dyrektorem szkoły...

wow :szok: mam nadzieje , ze wszystko dobrze sie skonczy !!!

Uuuuu made faktycznie doooopa blada :-( Weź no .... kończy się pierwszy trymestr!! - odpuściło by Ci wreszcie :dry: No dobra - to dla Ciebie też kocurowy BUZIAK :* :tak::-D

teraz ja mam tak jak ty , ze po 17 to juz nie do zycia jestem ... do tego mdlosci wlasnie na wieczor , dziwne :/

Hej babeczki!

Przepraszam, że wczoraj mi się zniknęło, ale przysnęłam na kanapie, a potem już tylko ząbki umyłam i spać. ;-);-) Dziś M. pracuje w domku, wiec mamy wesoło. :-) Poranna kawusia razem, śniadanko, "Przyjaciele" lecą. :-D A po południu śmigamy do Szwecji. :-):-)

Zaraz będę czytać.

fajny dzionek z mezem :) no i zazdroszcze wycieczki do Szwecji :)

jeszcze tylko 3 godziny
3 godziny
tylko 3 godziny
ach jeszcze tylko 3 godziny!!!!!!!!!!

Pozabijam dzisiaj te dzieciaki!

Cześć Babki :)

hehe az tak zle ???

Balbinka - jak zajdziesz, to Ci syski wyjdą, zobaczysz! :-D

oj niekoniecznie mi nic nie wyszlo a i w rodzince nie wychodzilo za bardzo :)) takze roznie bywa ...a szkoda , bo chcialam byc pamela przez te kilka miesiecy :-D

Powitac. Nikt tu o mnie nie pamieta. Ja na chwilke zameldowac, ze po echo serduszka wszystko w jak najlepszym porzadku. Jak powiedziala pani doktor, a mialam przyjemnosc byc badana przez dr Agate Wloch (polecam, polecam. Jedna z 3 najlepszych specjalistow w Polsce, a do tego przemila osobka), pozostaje tylko spokojnie rosnac i urodzic :-) Kropek, pomimo pepowiny dwunaczyniowej rozwija sie wspaniale, wazy az 560g! Jednak polegiwanie na lewym boku i tylko na lewym boku duzo daje :-) Strasznie sie ciesze, ze jest zdrowy! A ja wszystko zniose, nawet te cholerna rwe kulszowa, ktora zatrula mi zycie. O kulach przyszlo mi sie poruszac. A ma byc tylko gorzej. Dam rade! :-) Buziam, sciskam i lece, tzn. kulam do autka na wizytke u gina, bo mi cos brzuszek sie stawia. :-*

ciesze sie bardzo , ze z maluszkiem wszystko dobrze !!! :)

Jestem zła. Planowaliśmy wakacje w Grecji ale w jej okolicach zaczyna się robić nieciekawie więc odpuściliśmy na rzecz Hiszpanii. A w Hiszpanii co? Muzułmanie grożą władzy o ataki terrorystyczne itp. Hiszpania więc też odpada. Została nam Praga :sorry: A ja zamówiłam takie fajne torby na wylot do Grecji :-( Właśnie przyszły i przypomniały że Grecji w tym roku nie zobaczę :-(

moze Francja ?? :) zapraszam !!

asionek !!!! : TO JA MAM PROBLEM ZE SKRZYNKA ODBIORCZA, NIE TY :) nie pokazuje mi moich wiadomosci tylko moje i innych posty z watku...

no wlasnie widze , ze moja poczta smiga ..to cos u ciebie raczej :)

cześć :-)

wpadłam powiedzieć, że na wizycie wczoraj wszystko OK. Serduszko dzidzi bije :-) akurat sobie spała jak przez momencik ją widziałam :-)
USG przeniesione na 5 kwietnia. Wczoraj nie pisałam, bo nie miałam dostępu do neta.
pozdrawiam i wpadnę jak będę miała więcej siły, dziś padam na ... :-(

super !!! tez nastepna wizyte mam 5 kwietnia ... :)
 
reklama
asionku a odczuwalas jakies zmiany w cyklu zaciazonym zanim zobaczylas dwie kreski ? ja mam takie cyrki z tymi cyklami ze staram sie nie doszukiwac niczego alez drugiej strony staram sie tez jakis lad wprowadzic do tego co sie dzieje :)
 
Dobry wieczór :)

nadrobiłam, ale z trudem, jakoś ostatnio nie mam serca do BB.

Co tam słychać ciekawego?
 
Gumisiu długa historia,generalnie chodzi o powierzeni mi opieki nad moją nieletnią siostrą.
 
jestem z powrotem, uff, zdążyłam jeszcze kupić chleb i zaraz zamierzam usmażyć placuszki z brzoskwiniami :tak:

co do mieszkania... cała jego powierzchnia, to jakieś 16metrów, taki długi pokój z kuchnią już w tym i łazienka, całość koszt 1000zł... okna pcv, drzwi też, ładna łazienka chociaż bardzo malutka, ale świeża z kafelkami, bardzo blisko do centrum, tylko... facet ma lokatorkę, która mieszka już u niego od lat i jest w pierwszej kolejności, bo chciałaby większy pokój, w niedzielę będę miała odpowiedź ostateczną :confused::unsure::unsure::unsure::hmm:

KAROLINA: Kochana głowa do góry!!!
 
Ostatnia edycja:
No to trzymamy &&&:)
Ja się właśnie kłócę z mężem,działa mi strasznie na nerwy i nawrzeszczałam na niego.Wrrr,faceci
 
reklama
asionku a odczuwalas jakies zmiany w cyklu zaciazonym zanim zobaczylas dwie kreski ? ja mam takie cyrki z tymi cyklami ze staram sie nie doszukiwac niczego alez drugiej strony staram sie tez jakis lad wprowadzic do tego co sie dzieje :)

taki najwyrazniejszy objaw to byl bol , ciagniecie i inne dziwne sprawy , brzucha :) tylko , ze ja przed @ nie mialam takich boli przepowiadajacych jak inne kobiety , dopiero jak juz okres sie rozkrecil to bol na maksa ... stad wiedzialam , ze cos chyba sie swieci :)
i piersi :) normalnie przed tez mnie bolec potrafia , ale tym razem szybciej zaczely bolec , troszke innaczej i otoczka zmienila kolor :) byla ciemniejsza i taka spuchnieta jakby ...pojawil sie tez sluz i tam na dole takie zasinienie jakby :) to takie poczatki same :)

jestem z powrotem, uff, zdążyłam jeszcze kupić chleb i zaraz zamierzam usmażyć placuszki z brzoskwiniami :tak:

co do mieszkania... cała jego powierzchnia, to jakieś 16metrów, taki długi pokój z kuchnią już w tym i łazienka, całość koszt 1000zł... okna pcv, drzwi też, ładna łazienka chociaż bardzo malutka, ale świeża z kafelkami, bardzo blisko do centrum, tylko... facet ma lokatorkę, która mieszka już u niego od lat i jest w pierwszej kolejności, bo chciałaby większy pokój, w niedzielę będę miała odpowiedź ostateczną :confused::unsure::unsure::unsure::hmm:

KAROLINA: Kochana głowa do góry!!!

kurka ceny sa rzeczywiscie bardzo wysokie jak za taki metraz ...
to trzymam &&&&&&&&&&&&&&& :)


No to trzymamy &&&:)
Ja się właśnie kłócę z mężem,działa mi strasznie na nerwy i nawrzeszczałam na niego.Wrrr,faceci

no niestety z facetami to juz tak jest :/ olej to , zrelaksuj sie , a maz sam przyjdzie i bedzie dobrze :)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry