reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
mama- ja pytałam godzinę temu ( dwie strony wczesniej ) no nareszcie !!!! Sto lat Cię nie byłoooo !!! Gadaj no jak tam było ?????? Odpoczęłaś wogóle ? Buziakji !!!:-D

kurde, musze konczyć, mamitka coś się sotatnio mijamy, jutro poklachamy
pa dziewczyny !!!!:-):-):-)
 
reklama
chyba lasagne, nie jadlam nigdy drugiej tak dobrej i nie znam nikogo komu by nie smakowala:) ogolnie moj maz mowi ze nic mi tak nie wychodzi jak gotowanie :) lubie nowosci, wiec jak tylko ktos mi podsyla przepis to chetnie probuje :)

mamitka no i co gdzie cie juz wcielo ?
 
NAGA: papapa, do jutera!!!!:tak:

GUMISIA: ja dobrej lasagne jeszcze nie próbowałam, więc musiałabym skosztować :tak: ale zauważyłam, że przynajmniej teraz w okresie ciąży nie mam ochoty na mięsko, owszem zjadam, bo trzeba, ale bardziej jestem rybakiem :-D i rybne rzeczy smakują mi sto razy lepiej :tak: może to kwestia mojej grupy krwi, grupa A zawsze była roślinożercami :-D
 
Ostatnia edycja:
pranie rozwieszalam ..

PALEMKA- kochana moja!! ja nie nadrabialam bo nie ma szans-milo mi ze pytalaś o mnie :)))do jutra !

JUST- wycieczka na Pomorze udana-impreza rocznicowa udana-rodzice zadowoleni-mam pol lodówki ciast :))))))))zapraszam :)))

GUMISIA- ja mam dziś 8 d.c. i dziś zrobilam pierwszy test owu-mam tą drugą kreskę baardzo delikatną wiec jeszcze kilka dni do owu jest..wczoraj zacząl mi sie śluz plodny ,taki gęsty ,rozciągliwy-czekam aż bedzie sliski i działamy...myśle kolo środy :)
a Tobie tempka skacze mówisz??
 
heheh mamita nniom kilka stron wczesniej pisalam jak to ostatnio wyglada u mnie moze, ale nikt mi dobrych rokowan nie daje:( to u was wszystko przed wami :) jak sie uda to mowisz ze boze narodzenie na porodwce:)
boogie nniom widzisz jakbys moja zjadla napewno by ci posmakowala, a co do ryb to to jest to czego u mnie w domu nie ma :( wiem wiem, ze trzeba zdrowe i w ogole ale ja nie lubie ani jesc ani przyrzadzac ani w ogole miec w domu bleeeeeeee:)
 
MAMA: boże co ja bym dała, za takie domowe nie kupne ciasto.... kurka wodna, muszę mamę namówić, żeby coś upiekła i nadał pakiet żywieniowy dla swojego dziecka i wnuka/czki :-D:-D:-D to jej zrobiłam niespodziankę na 50 urodziny :-D mama 1 maja obchodzi urodziny, a ja jej zaserwowałam taki kinder niespodzianek :-D

SOL: co się stało???

GUMISIU: mój dziadek to specjalista od ryb, wychował się przy stawie, więc u nich częściej były ryby na stole niż mięso, ale to były inne czasy... teraz ryba tyle samo kosztuje co mięso, a czasem droższa :szok:
 
Ostatnia edycja:
reklama
nniom ja do ryb sie nie przekonam chyba ze wedzone:)

sol co jest??

mamitka podsylaj te ciasta czym predzej :)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry