reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
pok : ja tez nie widze problemu. i w sumie nie mam zamiaru sie go doszukiwac w tak banalnym temacie :)
 
reklama
Made strasznie mi przykro... :-( Ludzie są podli !!! Jak mogli takie cos zrobić, ale nie martw się, ta podłość do nich wróci, jeszcze sie życie na nich zemści za to, co zrobili.

hej Wisienko, jak coś to ja puszcze sygnał, czy znalazłaś tel.? Współczuję Ci kochana bólu głowy :-(

Kocurku, jak się czujesz kobietko ? :-)

Witaj Edytko pogratuluj siostrze :-) Synuś jest prześliczny :-D

Sergi cześć, a robisz testy owu, ze wiesz, że nie było owulacji???

Jos jak tam Polduś w żłobku???

Sol a Ty już wróciłaś z Karolinką?

Mama gdzie się podziewasz?

Oliwka &&&&& żeby wszystko się ułożyło i żeby sisterka zamieszkała z Wami :-)

Pok hej :-) jak staranka?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
hej pszczolka :)
poldus - super. juz sie zaadaptowal :) nie ma placzu jak wychodze tylko macha reka i mowi "do widzenia mama, do pozniej mama"
jak po niego poszlam po 3h to sie bawil ladnie i nawet nie widzial ze jestem na sali i ze czekam z kurtka i bucikami :)
teraz spi jak zabity od godziny, ja kawa i BB, pranie. a jak wstanie do lecimy na plac zabaw
a co u ciebie?

mamita : nie przywialo cie jeszcze z przedszkola? a chyba do poznania jechalas, zapomnialam...sorx
 
Pszczółeczko własnie w tym kłopot, ze ja mam 2 tel. Jeden to taki dla rodziny i koleżanek co mają w orange. Mam tam włożoną kartę i dzwonią do mnie za darmo. Tego numeru sobie nie zapisałam i nie mam go w oficjalnym telefonie. Ma go tylko mama, sol,siostra i szwagier a oni sa w pracy.Dzięki kochana za dobre chęci, na pewno gdzies go fretka zaciągneła:-D
 
pszczółka :-) witaj ... a nawet całkiem fajnie sie czuję rano i po południu, dziękuję

pok jak się udał weekend? :-)

wisienka cześć :-)
 
Jos super chłopak z twojego synka, bardzo fajnie, że tak reaguje na rozstanie, wie, że wrócisz po niego :-) A będziesz go zostawiała na coraz dłużej? Do ilu godzin chcesz dojść? U mnie w porządku, dziękuje :-) Nie staramy sie na razie, tym razem ja zrobiłam sobie przerwę:-) A Wy staracie się?Kiedy testujesz jak coś?

Sol teraz doczytałam, że już wróciłyście:-) Super, ze Karolinka zadowolona :-)


Wisienko, ale ja mam taki nie z orange, to ten co masz dla koleżanek tak? A Ty masz fretkę??? :-D

Kocurku cieszę sie, ze dobrze sie czujesz ale czemu tylko rano i po południu, wieczorem masz mdłości???
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
pszczolka : to jets taki zlobek-przechowalnia
moge go zostawic kilka razy w tyg, ale 2-4 godziny max. tak to dziala
czasem wrazie czegos pilnego mozna wyluskac caly dzien (nawet z obiadem na miejscu)
rezerwuje to np na porod, ze go oddam na przechowanie, i nawet na oboad po niego nie trzeba bedzie isc tylko od razu tam zostanie do 17h30 :)
bo normlanie to nawet w przedszkolu fr. dziecko ktore nie ma miejsca w stolowce musi na 12 wrocic do domu i przyjsc dopiero po obiedzie do szkoly na 13h30... to jest mega problem bo jak mama pracuje to 1. musi miec nianie na "po przedszkolu" oraz 2. kogos kto go dobierze i popilnuje miedzy 11h30 a 13h30 ! masakra organizacyjna
a ja wiem ze stolowki nie dostane... wiec albo siedze w fomu i po niego chodze do zasr***ego gimnazjum
albo place dodatkowo za nianie-kucharke na 2h na dzien plus popoludnue do powrotu z pracy
tak sie sprawy maja :)
 
hehe no tak pszczolko co wieczór czuję się tak jakbym kaca miała i to porządnego :-p a takiego porządnego to miałam może ze trzy razy w życiu ... to teraz nadrabiam zległości ;-)
 
Jos masakra z tą organizacją :szok: Ja mam Natalke w żłobku i może tam być od 6.30 do 16.30, mąż ją zawozi na 7, a ja odbieram o 15.30, ma tam cztery posiłki, ale ciężko było dostać sie do żłobka. Ale to co u Was, to szok. To może własny klub maluszka otworzysz??? :-)

Kocurku, to Ci współczuję biedactwo :sorry2: Ale moze nie długo przejdą Ci te dolegliwości :-)
 
reklama
pszczolka : zlobek tutaj jest od 8, a przedszkole o od 8h30. wiec lepiej zeby rodzice nie mieli pracy gdzie musza byc o 7 w biurze.
MOJ MAZ MUSI!!!! hahahaha
wiec jakby nie patrzec odstawianie dzieci zawsze bedzie moim obowiazkiem !
wiekszosc stanowisk jest oczywiscie do systemu dostosowana i franki zaczynaja prace o 9-9h30! a pozniej koncza o 18-18h30 i w domu 19-20 !!! czasem pozniej
a dzieci wychowywane sa przez nianie :)
e tam.... ksiazke by pisac :)

klub maluszka : bardzo ciezko tu otworzyc, masa wymogow
klody pod nogi
rezultat : brakuje miejsc!
i nawet zlobkow prywatnych jest masakrycznie malo
w moim miescie az jeden
a miasto 200 000 tys. mieszkancow i rodziny gl wielodzietne :)
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry