reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Śluz, szyjka, temperatura

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Lilith- ciezo mi jeszcze powiedziec jak długie mam cykle. Tabletkowe były 28 dni ale to się nie liczy;) Pierwszy bez tabletek był 30 dniowy teraz jest drugi cykl i zakładam, że tez bedzie miał 30 dni.
 
reklama
To obserwuj się dalej :)
Ja bym czulszego termometra nie brała, wydaję mi się, że zwykły elektroniczny jest dobry, w każdym razie u mnie zawsze się sprawdza a nie mam jakiegoś firmowego tylko zwykły :)
 
To obserwuj się dalej :)
Ja bym czulszego termometra nie brała, wydaję mi się, że zwykły elektroniczny jest dobry, w każdym razie u mnie zawsze się sprawdza a nie mam jakiegoś firmowego tylko zwykły :)
Nie zgodze sie z Toba. Czulszy jest lepszy, gdyz te z jednym miejscem po przecinku zaokraglaja w gore lub w dol. W ostatnich dniach cyklu ma to znaczenie;-) Poza tym jak ma sie dokladniejsze pomiray wykres jest "plynniejszy", bez zygzakow:tak:
 
Zobacz mój, ja nie narzekam :D
Może i masz rację, ale ja dla siebie samej bym innego nie chciała. Takiego używam od lat [ choć przez pewien czas był rtęciowy i to była masakra ] i nigdy się nie uskarżałam. To chyba zależy od osoby, niektórym wystarczy taki zwykły, inni wolą dokładniejszy.
 
Jak masz długie cykle, to może tak pokazywać. Ja też mam jak od linijki i juz myślałam, że coś nie tak a jednak później pokazał inna temperaturkę.
Co do płatności na 28 dni, ja miałam tam wykupione pół roku 2 lata temu, teraz nie płace i zakładam sobie nowe konto ;p

ja za to mam same zygzaki! po porodzie jeszcze nie doszlam do siebie... czasem w srodku cyklu krawie 1 dzien jak na @. a skarb mamy ma darmowa ilosc dni:) a moje cykle sa po 35-40 dni... ostatni wyajtokowo mial 31 ale krawailam w srodku cyklu. no i boli na dni plodne w jajniku nie mialam w ogole.
ja mam elektorniczny ktory pokazuje 2 miejsca po przecinku.. jest dokladny ale moje cialo jest niedokladne;p
 
Witajcie dziewczyny! A ja przywedrowalam za Wami z watku:staranie sie i watpliwosci :) Swietnie ze zalozylyscie watek o tempkach. Ja bardz to polubilam. A wiec ja mierze tempke od wrzesnia zeszlego roku. Na poczatku kupowalam na FF bo w Polsce nie spotkalam jeszcze takiej fajnej strony...tylko ff jest bardzo drogie, w tym pakiecie ktory ja mialam :( Wysle Wam link po weekendzie.
Mnie ff zawsze zaznacza czesto owu "tentative" czyli ze nie byl pewnie, pewnie przez ten brak sluzu...
Ja wole termometr rteciowy, troche wiecej czasu potrzeba, ale w elektronicznym mi ta tempka wariowala. Teraz jest lepiej.
Sluchajcie czy na 28 dni, zawsze trzeba samemu wyznaczac owu, czy jest tez funkcja, tak jak na ff, ze samo zaznacza??? Jakos wszystko jest takie malo jasne na tym 28 dni :( nie lubie tego..nie chce narzekac, ale ten skrabmamy tez wyglada bardzo srednio..chyba ff mnie rozposcilo :)

przejrzałam całe forum i nie znalazłam takiego wątku,więc zakładam.
tu wpisujemy adresy naszych wykresików
oraz komentujemy....
to zapraszam....


mój wykresik sawi - 28dni lub http://www.fertilityfriend.com/ttc/index.php

Sawi, mam pytanko dlaczego w 22 dniu cyklu na wykresie w ff wyszedl Ci pozytywny test owulacyjny? To dziwne...wiem ze moja kolezanka miala pozytywne testy owulacyjne, jak miala PCO...Czesto tak masz? A zaznaczyl Ci kreskowana (niepotwierdzona owulacje), pewnie dlatego ze sluz plodny mialas jeszcze po owulacji. Ale skoki temperatury masz bardzo ladne!!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witajcie dziewczyny! A ja przywedrowalam za Wami z watku:staranie sie i watpliwosci :) Swietnie ze zalozylyscie watek o tempkach. Ja bardz to polubilam. A wiec ja mierze tempke od wrzesnia zeszlego roku. Na poczatku kupowalam na FF bo w Polsce nie spotkalam jeszcze takiej fajnej strony...tylko ff jest bardzo drogie, w tym pakiecie ktory ja mialam :( Wysle Wam link po weekendzie.
Mnie ff zawsze zaznacza czesto owu "tentative" czyli ze nie byl pewnie, pewnie przez ten brak sluzu...
Ja wole termometr rteciowy, troche wiecej czasu potrzeba, ale w elektronicznym mi ta tempka wariowala. Teraz jest lepiej.
Sluchajcie czy na 28 dni, zawsze trzeba samemu wyznaczac owu, czy jest tez funkcja, tak jak na ff, ze samo zaznacza??? Jakos wszystko jest takie malo jasne na tym 28 dni :( nie lubie tego..nie chce narzekac, ale ten skrabmamy tez wyglada bardzo srednio..chyba ff mnie rozposcilo :)
Na 28 dni nie ma takiej opcji.
Ja z ff nigdy nie korzystalam, ale wydaje mi sie, ze bysmy sie "nie dogadali". Sadze, ze u mnie skok wystepuje dopiero na drugi dzien (nie zaraz po tylko jeszcze jeden dzien jest temperatura niska) po owulce. A ten program za pierwszy dzien fazy lutealnej bierze 1. dzien wyzszej temperatury, tak? Takie sa zreszta zasady, a ja chyba jestem wyjatkiem;-)
 
Maćku, widziałam na paru wykresach na 28 dni, gdzie też zdaniem dziewczyn owulację miały 2 dni przed skokiem :) Dla nas to chyba najważniejsze, że ona wystąpiła a kiedy dokładnie, dzień wcześniej czy później to bez znaczenia, szczególnie gdy się cieszy z przytulanek.
Zastanawia mnie za to, dlaczego na wielu wykresach widać pozytywny test owulacyjny dopiero w dni skoku, kiedy też już dziewczyny śluzu nie mają.. zupełnie się na tym nie znam i sama z testów nie korzystam :)

Jakby ktoś zerknął na mój wykres.. mam dziś straszny spadek i nie wiem co się dzieję :( Ani chora się nie czuję, ani nie jestem niewyspana, no straszne odchylenie od normy to chyba jest ;/
http://28dni.pl/cycles/current
 
Jakby ktoś zerknął na mój wykres.. mam dziś straszny spadek i nie wiem co się dzieję :( Ani chora się nie czuję, ani nie jestem niewyspana, no straszne odchylenie od normy to chyba jest ;/
28dni
Ten link nie otwiera Twojego wykresu.
Jaki masz nick? Albo zostaw wiadomosc pod moim ostatnim wykresem to Cie znajde.
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry